Ataşehir Empero Servisi

Ataşehir Empero Servisi

Ataşehir Empero Servisi Her işin kendi içinde incelikleri özellikleri var.Servis olgusu da son derece geniş kapsamlı olan ve tematik olarak adlandırılabilecek olan işlerdendir. Çok farklı markaların ürüne bağlı hizmet veren bu alanda uzmanlaşmış teknik servisleri vardır. Biz de firma olarak Empero servis olarak Empero markasının ürünleri için son derece özel, müşteri odaklı hizmet veren alanında öncü bir kuruluşuz.

Ataşehir Empero Servisi  Hizmetleri

Empero Markası Hakkında Öne Çıkanlar Adı her ne kadar İtalyan markalarını çağrıştırsa bile aslında Empero 1983 yılında Konya kentinde kurulan tamamı yerli olan bir marka. 2005 yılından beri bu isimle üretiliyor. Alanında uzman mühendis ve teknik personellerin çalıştığı firma endüstriyel mutfak ürünleri noktasında oldukça iddialıdır. Firmanın endüstriyel mutfak ürünleri alanında ürettiği başlıca ürünler ise şu başlıklar altında toplanmaktadır: Hazırlık ekipmanları, pişirme üniteleri, bulaşıkhane ürünleri, sivil toplum kuruluşlarının beklentilerine uygun olarak üretilen sahra mutfak ürünleri, soğutma cihazları, mobil mutfaklar, raflar ve teşhir üniteleridir.

Marka alanında tüm belgelere sahip olup, ilgili kalite standartlarına uygun olarak gerek seri, gerek müşteriye özel sipariş bazlı üretim yapmaktadır. Biz de başta da ifade edildiği gibi Ataşehir Empero Servisi olarak bu ülkemizin gururu olan firmanın ürünlerinde teknik servis hizmeti veriyoruz.

Ataşehir Empero Endüstriyel Servisi

Empero Servisinin Vermiş Olduğu Hizmetler Üstte Empero markası hakkında bu bilgileri verdikten sonra biraz da firmamız hakkında bilgi vermek gerekir ise şunlar söylenebilir: Biz de Empero servisi olarak markamızın yolunda giderek alanında uzman ve deneyimli, eğitimli nitelikli son derece elit ve profesyonel bir kadro ile kesintisiz hizmet vermektedir. Tüm yasal belgeleri olan bir firmayız.

Firmamızda markanın tüm ürünleri için hizmet verilir. Bu alanda üç ana eksende hizmet veriyoruz. Bunlardan ilki elbette muhtelif sebeplere bağlı olarak ortaya çıkan arıza bakım olayları ve gerekli olması durumunda parça değişimidir. Şayet  Empero servisi olarak parça değişimi yapılacak ise müşterilerimize gerekli bilgilendirme yapıldıktan sonra orijinal yedek parça değişimi garantili olarak yapılır. Bu işlem dışında endüstriyel mutfak ürünleri için son derece önemli olan temizlik işleri ve periyodik bakım işlemleri de gerçekleştirilir. Firmamız bu alanda da tam olarak profesyonel olarak hizmet verir.

Ads Empero Teknik Servis Hizmetlerimiz

ADS Teknik, endüstriyel mutfak teknik servis hizmetleri, tüm ORGINAL ve yedek parçalar, deterjan ve parlatıcı pompaları, en kaliteli deterjan ve parlatıcı ürünlerini ekonomik fiyatlarla satmaktadır. Servis talepleriniz için 0216 939 70 52 – 0532 321 56 77 numaralı telefondan servis merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilir veya servis formunu kullanarak servis talep edebilirsiniz.

Empero Servis Desteklerimiz

Ataşehir Empero Bulaşık Makinesi Servisi
Ataşehir Empero Endüstriyel Servisi
Ataşehir Empero Mutfak Servisi
Ataşehir Empero Bulaşık Makinesi Su akıtıyor
Ataşehir Empero Bulaşık Makinesi Su Isıtmıyor
Ataşehir Empero Muşteri Temsilcisi Numarası
Ataşehir Empero Fırın Servisi
Ataşehir Empero Servisleri Nerede?
Ataşehir Empero Teknik Servisi
Ataşehir Empero Onarım
Ataşehir Empero Bulaşık Makinesi Tamiri
Ataşehir Empero Endüstriyel Servis
Ataşehir Empero Bulaşık Makinesi Kirli Bırakıyor
Ataşehir Empero 2. El Bulaşık Makinesi

İstediğiniz zaman bizimle iletişim kurmanızı öneririm çalışmalarımız tam 1 sene garantilidir.  Ataşehir Empero Servisi ile ilgili sorunları bizlere belirtebilirsiniz. Sizler için hızlı ve kusursuz hizmetler ulaştıracağız.

Firmamızın Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar Empero servisi olarak ücretlerimiz için net bir rakam vermek söz konusu değildir.Net bir bilgi için müşteri temsilcimiz ile görüşmeniz gerekir. Bu noktada yılda bir kere fiyatlarımızda ayarlama yapılmaktadır. Ödeme konusunda ise müşteriye her türlü kolaylık gösterilmekte ve kendilerine farklı çözümler sunulmaktadır. Kredi kartı ile ödeme yapılacağı gibi, peşin ya da hesap numaramıza havale yapılması gibi seçenekler de mevcuttur.

Ataşehir Empero Bulaşık Makinesi Tamiri

Standart ürüne göre değişmeyen bir teknik servis ücretimiz vardır. Bunun yanında parça değişimi yapılır ise ayrıca parça parası faturaya yansıtılır. Temizlik ve bakım için de alınan ürün özelliğine göre belirlenmiş olan standart ücretlerimiz vardır. Bölgelere göre fiyatlarımız değişmez.

ŞİMDİ ARA