Etiket: Fagor Servis Maltepe

Fagor Servis Maltepe 2002 yılından beri müşterilerine hizmet vermektedir. Müşterilerimizle olumlu ilişkiler kurarak sorunu çözmek için her zaman üst düzey hizmet sunuyoruz. Endüstriyel mutfak ürünleri genellikle başarısız olan ürünler değildir!

Fagor Servis Maltepe Hizmetleri

Fagor Service endüstriyel mutfak servis hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Cihazın onarımını en yakın Fagor servis teknik personel aracının yönünü sağlayarak gerçekleştiriyoruz. Herhangi bir sorun durumunda, onarılan ürüne 1 yıllık bir garanti süresi veriyoruz. Cihazda oluşabilecek sorunları ortadan kaldırmak için Fagor onarım merkezi ürününün ücretsiz bakımını da yapıyoruz.

Fagor servisi personeli aynı gün adresinize yönlendirir. Fagor onarımı, Fagor bakımı ve benzeri konular için merkezimizle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi isteyebilirsiniz. Arızalı ürünü teşhis etmek için, personeli aynı gün adrese yönlendiririz ve ürünün onarım işlemlerini yaparız. Fagor arıza merkezine başvurmak için iletişim bölümündeki numaralara,  telefondan arayarak ayrıntılı bilgi talep edebilirsiniz. Fagor Servis Maltepe, teknolojik cihazların yardımıyla arızalarda ve mekanikte meydana gelebilecek sorunları dakikalar içinde test eder.

ŞİMDİ ARA