Endüstriyel Bulaşık Makinesi

Endüstriyel Bulaşık Makine Çeşitleri

Endüstriyel bardak yıkama tipi bulaşık makinası: bardaklarınızı kısa sürede 1 dakikalık, 2 dakikalık, programları kullanarak istediğiniz gibi sağlıklı ve temiz çıkmasını sağlar.

Endüstriyel 500’lük tezgâh altı tabak yıkama tipi bulaşık makinası: bulaşıklarınızı ve tabaklarınızı 1 dakikalık 2 dakikalık ve 3 dakikalık programlar gibi kısa sürede tertemiz bir bulaşık çıkmasını sağlar.

Endüstriyel 1000’lik giyotin tipi bulaşık makinası: 1 dakikalık ve 2 dakikalık programları kullanarak tabaklarınızı ve bardaklarınızı istediğiniz hijyenikte ve tertemiz çıkmasını sağlar.

Endüstriyel 2000’lik konveyörlü tipi bulaşık makinası: konveyörlü bulaşık makinaları büyük fabrika ve daha çok okullarda kullanılır. Bir seferde 150 ile 200 tabak yıkama kapasitesine sahip bu makina bulaşığı, tabakları, bardakları 1 veya 3 dakika arasında istenilen temizlikte ve parlaklıkta çıkarabilme özelliğine sahiptir.

Endüstriyel mutfak cihazlarınızda herhangi bir arıza durumunda hemen servis numaramızdan destek alarak 1 yıl servis ve parça garantili hizmet alabilirsiniz. Uzman kadromuz ile her konu mutfak cihazlarınızın yüksek performans göstermesi için yanınızdayız. Ads teknik servis.
Randevu için 0216 939 70 52, 0532 321 56 77 numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

 

Destek markalarımız: Öztiyakiler, Empero, Fagor, Kayalar, Adona, Edesa, Electrolux, Hilta, İnoksan, Miele, Mayapaz, Myco, Tolon, Winterhalter, Zanussı, S2000, Alveo, Maksan

ŞİMDİ ARA