Empero Servisi

ADS Endüstriytel Mutfak 2003 yılından bu yana sanayi sektöründe yemek, raf gösterisi, kafeterya, bulaşık departmanı, pişirme, soğutma ekipmanları üreten Empero firması için destek ve bakım hizmetleri vermekteyiz. ADS Endüstriyel Mutfak olarak mutfak faaliyetlerinde kaliteli ve yenilikçi alanlar oluşturan bir şirket olan Empero ürünleri için profesyonel bir ekip ve uygun bütçe ile satış sonrası hizmetleri kusursuz bir şekilde yerine getiriyoruz.

ADS Endüstriyel Mutfak olarak uzun yıllar kullanılacak olan cihazlarınızın korunmasına yardımcı olacak bir bakım hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Endüstriyel mutfak Askeri ve sivil cemiyet örgütlerinin, fabrikaların, lokantaların kullandığı ekipmanları ifade eder. Avrupa ülkelerinde ve ülkemizde ilgi odağı hale gelen ve hem kurulum bununla beraber uygulama da hizmet sunan sektörün önder firması Empero endüstriyel mutfak hizmetlerinin bakımı, korunması ve temizliği çok önemlidir.

Tecrübeler gösteriyor ki kaliteli bir donanım almak kadar onun uzun yıllar sorunsuz bir halde çalışması için temizlik ve bakımının yapılması gerektiğinde uygun yedek parça ile justify yapılması zorunluluk arz etmektedir. Bu nedenle uzun yıllar sorunsuzca profesyonelce çalışmak ve kendilerine kaliteli bakım hizmeti isteyen firmalar umar Endüstriyel mutfak servisi ile çalışmalıdır.

Empero fırın servis ve Empero buzdolabı servis ekipmanlarının onarımı hepimiz için her an lüzumlu olabilir. Ne yazık ki, herhangi bir teknik araç-gereç er ya da geç temizlenme, onarım yada yedek parça değişimi görme eğilimindedir. Ancak, bu şekilde teçhizatların onarımı ve bakımı konusunda uzmanlaşmış olan ADS Endüstriyel Mutfak ustaları, ekipmanınızın bakımına gelerek umutsuzluğa kapılmamanızı ve iş hacminizin düşmemesini sağlar. Ve her türlü çalışma için çeşitli teminatlar sağlayarak bu alanda lider bulunduğunu gösterir.

Geleneksel mutfaklarda kullanılan tüm cihazlar termal, soğutma ve teknolojik olarak ayrılabilir. Firmamızın ustaları bu üç çeşitte de uzmanlaşmıştır, bu nedenle her türlü mutfak ekipmanı bakımı ile ilgili teknik desteğe hazırız. Faaliyetlerimizin kapsamı ustalaşmış mutfaklarda çalışan tüm Empero makinelerinin çalışma kapasitesinin tam olarak desteklenmesini içermektedir.

Empero servis talepleriniz için 0216 939 70 520532 321 56 77 numaralarımızdan randevu talebi oluşturabilirsiniz.