Tolon Servisi

Tolon Servisi

Tolon, tam otomatik endüstriyel kurutma makineleri, çamaşır yıkama makineleri, ütüleme makineleri ve katlama makineleri üreten, sektörünün en bilinen kuruluşlarından birisidir. Tolon servisi hizmeti veren bir firma olarak ADS Teknik, profesyonel ekibi ve son teknoloji ekipmanları ile daima kaliteli hizmet sunmaktadır.

Profesyonel Endüstriyel Mutfak Servisi

Tolon servisi hizmeti sunan ADS Teknik, endüstriyel mutfak servisi hizmetini, profesyonel ekibi ve teknolojik ekipmanları ile en kısa süre içerisinde gerçekleştirmektedir. Endüstriyel mutfak servisi konusunda sektörünün bilen ve tecrübeli firması olmanın sorumluluğu ile her geçen gün kendisini yenilemekte ve çok daha iyi hizmet vermek adına çalışmaktadır.

Endüstriyel mutfak servisi, işinin ehli firmalar ve ekipler tarafından gerçekleştirilmesi gereken, önemli bir iştir. Çünkü tamiri ve bakımı yapılan makineler, işletmeler için hayati önem taşıyan ürünleridir. Bu makinelerin çalışmamaları ya da arızalanmaları durumunda, en kısa süre içerisinde tamir edilmeleri gerekmektedir. Aksi bir durumda tamir edilmeyen endüstriyel mutfak ürünleri, işletmelerin hem zaman hem de maddi kayıp yaşamalarına neden olabilir.

ADS Teknik, bilinen bir endüstriyel mutfak servisi olarak, makinelerin sorunları konusunda deneyimli firmadır. Bu sayede arıza kaydının alınmasının ardından, uzman ekipler en kısa sürede harekete geçer ve makinenin tamirini gerçekleştirir. Öncelikle arızanın neden kaynaklandığı tespit edilir ve ardından eğer gerekliyse yedek parça değişimi gerçekleştirilir. Burada firmamız için esas olan müşteri memnuniyetidir. Bunun için arızaları en doğru şekilde tespit eder ve yine en nitelikli şekilde tamirini gerçekleştiririz.

Garantili Malzeme Hizmeti

Tolon servisi konusunda deneyimli firmamız, ürünlerin donanımlarını iyi tanır ve karşılaşılan sorunu en doğru şekilde tespit eder. Ardından nitelikli bir şekilde tamirini gerçekleştirir ve işletmelerin makineleri en kısa süre içerisinde yeniden kullanmalarını sağlar. Ancak değişimi yapılan parçaların garanti süresi dolmuş olabilir. Bu durumda firmamız müşterileri için uygun fiyat güvencesi ile birlikte, 1 yıl garantili malzeme ve işçilik hizmeti sunmaktadır. Yine 1 yıl içerisinde değişimi yapılan parçaların herhangi birisinde bir arıza çıkarsa, bu parçaların orijinalleri ile değişimi firmamız tarafından en kısa süre içerisinde gerçekleştirilir.

ŞİMDİ ARA