Tezgâh Tipi Buzdolabı Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Tezgâh Tipi Buzdolabı Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Endüstriyel mutfakların en önemli ihtiyaçlarından birisi de buzdolabıdır. Ancak bu buzdolapları ev tipi buzdolabı modellerine göre daha profesyonel ürünlerdir. Bu ürünler arasında tezgâh tipi buzdolapları da yer almaktadır. Profesyonel mutfaklar için büyük önem arz eden buzdolaplarının onarımı ve bakımı konusunda ise işinde uzman servisler ile çalışmasınız. Empero endüstriyel servisi, endüstriyel mutfak ekipmanlarının tamiri ve onarımı konusunda tecrübeli ekibi ile her daim hizmetinizdedir.

Endüstriyel buzdolabı çeşitleri arasında yer alan tezgah tipi buzdolabı, mutfaklarda kullanılan ve dolapta saklanması gereken malzemelerin uzun süre taze kalmasını sağlarlar. Bunun yanında kısa sürede bozulabilecek ürünlerin bozulmalarının ve bakteri üretmelerinin de önüne geçmektedir. Ancak bu buzdolabı modelini satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken birtakım noktalar bulunmaktadır.

Tezgâhta Ne Tür İşler Yapılacağı Planlanmalı

Tezgâh tipi buzdolabı makinesi, özellikle tezgâhta çalışan personelin gerekli malzemelere ulaşmaları konusunda pratiklik sağlar. Ancak bu makineleri almadan önce mutlaka tezgâh üstünde ne tür işlerin yapılacağı planlanmalıdır. Bu sayede kullanılacak malzemelerin türü belirlenir ve dolapların çekmeceli ya da kapılı olması konusunda karar verilir.

Çekmeceli buzdolabı modellerinde isteğe bağlı olarak uygulamalar gerçekleştirilebilmektedir. Buna göre müşterilerin isteklerine göre 1 kapılı, 2 kapılı ya da 3 kapılı modeller imal edilebilmektedir. Bunun yanında 2 kapıdan 9 kapıya kadar üretilebilen modeller de bulunmaktadır.

Buzdolabının İmal Edildiği Malzemenin Dayanıklılığı

Endüstriyel buzdolabı satın alırken, ürünün dayanıklı malzemelerden imal edildiğinden emin olmalısınız. Bu durum tezgâh tipi buzdolabı modelleri için de geçerlidir. Bu nedenle buzdolabı satın almadan önce paslanmaz çelik malzeme gibi dayanıklı malzemelerden imal edilmiş olmasına önem vermelisiniz. Ancak bu buzdolabı modelleri her ne kadar dayanıklı malzemelerden imal edilmiş olsalar da bazen arızalanabilirler ya da bakım ihtiyaçları olabilir. Bu durum da Empero servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Tezgâh tipi buzdolabı alırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalar yukarıda bahsedildiği gibidir. Siz de işletmeniz için tezgâh tipi buzdolabı satın alacaksanız, bakım ve onarım hizmetleri için Fagor ile çalışabilirsiniz.