0532 321 56 77

Endüstriyel Mutfak Servisi

Alveo Teknik Servis

Alveo Teknik Servis

ALVEO TEKNİK SERVİS

Alveo mutfak servisi İstanbul Anadolu yakası endüstriyel teknik servis ve Avrupa yakası endüstriyel teknik servis hizmeti vermekteyiz. Endüstriyel sanayi tipi mutfak cihazlarınızın profesyonel tamir ve bakımlarını uzman kadromuzla sağlamaktayız.

Alveo teknik servis hizmeti randevunuz sonrası bölgenize bağlı olarak gün içinde sağlanmaktadır.

Garanti kapsamını doldurmuş ürünlerinize en uygun fiyat garantisiyle 1 yıl malzeme ve işçilik garantisi verilmektedir.

Servis talepleriniz için 0532 321 56 77 numaralarımızdan randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Ads Teknik Servis olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Alveo bulaşık makinası servisi olarak ilk önceliğimiz sizlere en iyi hizmeti vermektir. Alveo servis İstanbul bölgesinin her yerine servis hizmetimiz bulunmaktadır.

 

ALVEO SERVİS

Alveo fırın servis, garantili servis hizmetleri verilmektedir. Herhangi bir alanda servis hizmeti vermek başlı başına özel bir iştir. Uzmanlık gerektiren bir alandır. Alveo servisi olarak biz de uzun yıllardır bu alanda hizmet veren ve referanslarında da görüleceği üzere alanında kendini kanıtlamış firmalar ile çalışan bir firmayız. İşimizin ve sorumluluklarımızın farkında olarak alanında öncü kuruluş olmaya devam ediyoruz.

Alveo Endüstriyel Servisi

Alveo servisi olarak firmamız hakkında bilgi vermeden önce Alveo markası için bilgi vermek gerekir ise şunlar en temel olarak söylenebilecek olan olgulardır. Tam adı Aleveo Red biçimindedir.Uzun yıllardır endüstriyel mutfak ekipmanları ve üniteleri alanında üretim yapan bir firmadır. Firmanın üretim yeri Konya kentindedir. Benzerleri ile kıyaslandığında ürün gamı oldukça geniştir. Ürün gamında yer alan başlıca ekipmanlar ise şunlardır: Hazırlık ekipmanları, pişirme ekipmanları, kafeterya ekipmanları, soğutma üniteleri, bulaşık üniteleri, terazi, baskül, servis hattı, teşhir üniteleri, fırın ve ekipmanları,  üniteleri, seyyar tezgahları başlıca ürün gruplarıdır. Bu ürün gruplarının altında da farklı türden endüstriyel mutfakların kapasitelerine ve beklentilerine uygun olan ekipman ve cihazlar vardır. İlgili kalite standartlarına uygun olarak üretilen uzun yıllar kullanılabilecek endüstriyel mutfak ekipmanları üreten bir firmadır. Yüzde yüz yerli sermayedir ama yurt dışına ihraç konusunda da son derece öncü bir kuruluştur.

 

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

 

Alveo Servisi Tarafından Verilen Hizmetler

Görülüğü gibi ev yemekleri yapan küçük bir lokanta ya da beş yıldızlı bir otelin mutfağına bile hizmet verecek kadar geniş bir ürün gamı olan markanın çok sayıda ürünü için nerede olursanız tüm ürünlerinde Alveo servisi olarak bizden güvenle ve seri bir biçimde hizmet alabilirsiniz. Markanın tüm ürün ve modellerinde kesintisiz mutlak müşteri memnuniyeti ile çözümler üretiyoruz. Alanında sahip olunması gereken tüm belgelere sahip olan bir firma olup kesintisiz hizmet veriyoruz.

Alveo servisi bünyesinde çalışan tüm mavi yakalı personellerimiz alanında eğitimli, donanımlı ve uzman kişiler olup yıllardır bizimle birlikte olan insanlardır. Firmamız markanın tüm ürünlerinde tamir, bakım, onarım, temizlik gibi gereksinim duyulan tüm alanlarda müşteriye özel hizmet verir. Parça değişimi gerekir ise garantili olarak orijinal parça değişimi yapar.

Fiyatlarımız Hakkında Temel Bilgiler

Alveo servisi olarak fiyatlarımız şu şekilde belirlenmektedir. Öncelikli olarak Alveo markasının ürettiği ürünler ile ilgili olarak bir servis gereksinimi ortaya çıktığı zaman buna istinaden uygulanan yılda bir kere yaşanan enflasyon oranlarına göre belirlenen standart bir servis ücretimiz vardır. Eğer parça değişimi yapılırsa değişen parçanın ücreti servis ücretinin yanında ayrıca alınır. Tüm bunların yanında bakım ve temizlik için de ayrıca uygulanan fiyatlarımız vardır. Detaylı bilgi bu alanda hizmet veren müşteri temsilcimiz ile görüşülerek alınabilir. Peşin, kredi kartı, hesaba havale gibi ödeme biçimleri içinden müşterilerimiz kendisine en uygun olanı seçer ve ödemede müşterilerimize her türlü kolaylık gösterilir.