0532 321 56 77

Endüstriyel Mutfak Servisi

Kayalar Teknik Servis

Kayalar Teknik Servis

Kayalar Teknik ServisKayalar Olarak Verilen Hizmetlerimiz Kayalar markası hakkında üstte bu bilgileri verdikten sonra biraz da Kayalar servisi olarak şirketimizi tanıtmamız gerekir ise en başta ifade edebileceğimiz şey, uzun yıllardır bu alanda hizmet veren kurumsal bir firmayız. Kayalar markasının ürettiği dünden bugüne tüm ürünlerde her türlü hizmeti kesintisiz olarak yedi gün, yirmi dört saat veriyor ve işlerinizin aksamadan yürümesine katkı sunuyoruz. Alanında tüm belgelere sahibiz. Alanında uzman, yıllardır bizimle çalışan, tüm eğitimleri almış, işini mutlak müşteri memnuniyeti ile yapan mavi yakalı personellerimiz ile alanında öncü bir kuruluş olarak hizmet veriyoruz. Markanın ürünlerinde yaşanan teknik sorunların giderilmesini sağlıyoruz.

 

KAYALAR SERVİS

Kayalar Markasına Genel Bakış ; Kayalar servisi üstte de ifade edildiği gibi Kayalar markalı ürünler için aşağıda detaylı bir biçimde anlatıldığı gibi hizmet vermektedir. Bilmeyenler için bu noktada Kayalar markası hakkında bilgi vermek gerekir ise Kayalar adından da anlaşılacağı üzere yerli bir marka olup, ülkemizin endüstriyel mutfak ürün ve ekipmanları noktasında en eski firmalarından bir tanesidir. 1967 yılında kurulmuş olup, o günden bugüne sürekli olarak ürün gamını artırarak ilerlemiş durumdadır.

Markanın ürün gamında muhtelif türden pişiriciler, fırınlar, soğutucular, taşıma ekipmanları, çalışma tezgahları, davlumbazlar, depolama, istifleme üniteleri, içecek hazırlama ekipmanları, hazırlık ekipmanları, bulaşık yıkama ürünleri, açık büfe servis üniteleri, servis ekipmanları, özel sahra mutfak ve mutfak yardımcı ekipmanları yer alır.

 

KAYALAR ENDÜSTRİYEL SERVİSİ

Periyodik olarak markanın mutfak cihazlarının bakımını gerçekleştiriyoruz. Tüm bunlara ilaveten profesyonel olarak yapılması gereken endüstriyel mutfak ekipmanlarının temizliğini gerçekleştiriyoruz. Bu noktada da temizlik yaparken ürüne zarar vermeyen, doğa dostu  temizlik ürünleri kullanıyoruz. İşimiz noktasında her şeyi en ince detayına kadar düşünerek hareket ediyoruz. Özetle Kayalar servisi sizin mutfağınızda işlerinizin kesintisiz sürmesi için üzerine düşeni dünya normlarında yapılan bir kuruluştur.

 

Kayalar Servisi Hizmetlerimiz

Fiyatlarımızı Hakkında Temel Bilgiler Kayalar servisi olarak fiyatlarımızı hakkında da bilgi vermek gerekir ise şunlar söylenebilir: Doğal olarak şirketimizin sabit bir teknik servis ücreti mevcuttur. Bunun yanı sıra şayet parça değişimi gibi bir durum söz konusu olursa bunun için de ilave olarak parça değişim ücreti alınır.  Değiştirilmiş olan  parçalar orijinal yedek parçalardır ve  garanti kapsamında değiştirilmektedir. Ücretlerimiz bölgesel bazda değişmez ve standart bir ücret uygulanır. Ayrıca Bu standart olarak yapılan  periyodik bakımlarda normal servis ücreti dışında periyodik bakım ücreti alınır. Bu noktada özellikle ifade etmek gerekir ki normal endüstriyel mutfak ürünlerinin daha sağlıklı çalışması ve uzun ömürlü olması için belli periyotlar ile bakımlarının yapılması ve temizlenmesi gerekir. Ödeme noktasında ise müşterilerimize alternatifler sunulur. Müşterilerimiz de kendilerine en uygun yöntemi seçerek zorlanmadan ödeme yapar.

Kayalar Servisi Kayalar, kurulduğu tarihten bu yana endüstriyel mutfak ürünleri sektöründe hizmet veren, öncü kuruluşlardan birisidir. ADS Teknik olarak profesyonel ekibimiz, teknolojik ekipmanlarımız ve endüstriyel mutfak servisi sektöründeki tecrübemiz ile hizmet vermekteyiz.

 

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

 

Kayalar Hızlı Tamir ve Bakım Hizmeti

Endüstriyel mutfak servisi hizmetimiz dâhilinde pişiriciler, fırınlar, soğutucular, depolama ve istifleme ekipmanları, bulaşıkhane ekipmanları ve mutfak yardımcıları ekipmanları gibi Kayalar ürünlerinin teknik servis hizmetinizi sunmaktayız.

ADS Teknik olarak müşterilerimizin taleplerini dinler, arıza kaydı oluştururuz. Ardından sıraya konulan arıza kaydı için profesyonel ekiplerimiz en kısa sürede harekete geçer ve hizmet vereceği noktada bulunur. Öncelikle arızanın sebebi incelenir ve yine cihazın bakım ya da onarımı en kısa süre içerisinde gerçekleştirilir.

Kayalar servisi, cihazların mutfaklarda uzun yıllar boyunca kullanılabilmesi için bakımını gerçekleştirmekte ve işletmelere yardımcı olmaktadır. Restoran, kafe ya da kantinler profesyonel ekipmalar ile donatılmalıdır. Aşçılar, ancak bu sayede mutfaklarda harikalar yaratabilir.  Yine bunun yanında arıza çıkartan ve acil müdahale edilmeyen makineler, işletmelerin zarar uğramasına neden olabilir. Bütün bunların farkında olarak Kayalar servisi hizmeti sunan ADS Teknik, profesyonel çalışanları ile en hızlı hizmeti sunmak konusunda oldukça titiz davranır.

 

Uzman Çalışanlar ile Mutfak Servisi

Endüstriyel mutfak servisi, uzman ve işinde deneyimli kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gereken bir hizmettir. Çünkü bu ürünler, işletmeler için büyük önem taşıyan ürünlerdir. Arızalanmalarının ardından hızlı şekilde onarımları gerçekleştirilmezse, işletmeler zarara uğrayabilir. ADS Teknik bünyesinde çalışan uzman personeller ile arızalara hızlı ve gerektiği şekilde müdahale edilerek, müşterinin hem zamandan hem de parasından tasarruf etmesi sağlanır. Bunun yanında işinin ehli personelimizin yerinde hizmet servisi 2-3 saati aşmamaktadır.

Kayalar servisi hizmeti sunan ADS Teknik, birlikte çalıştığı ekibi özenle seçmektedir. Bu ekipler, çalışmayan ya da arızalı çalışan endüstriyel mutfak donanımlarını tespit ederek, çok hızlı bir şekilde müdahale ederler. Bunun yanında değişimi yapılacak olan yedek parçanın garanti süresinin dolmuş olması da sorun oluşturmamaktadır. Çünkü garantisi dolmuş ürünler, uygun fiyat güvencesi ile 1 yıl garantili olarak değiştirilmektedir. Bu bir yıl içerisinde arızalanan garantili parçaların orijinali ile değişimi yapılır.