0532 321 56 77

Endüstriyel Mutfak Servisi

Winterhalter Teknik Servis

Winterhalter Teknik Servis

Winterhalter Teknik ServisEndüstriyel Mutfak Teknik Servis olarak Winterhalter Servisi ürün gamındaki tüm ürünler için teknik servis ve kurulum hizmetleri sunmaktayız. Endüstriyel marka model fark etmeksizin her ürünün ayrı farkındalık ve özellik üzerine üretildiğini bilmekteyiz her markanın kendini Özgün dayanıklı olan bir mekanizması vardır kimi makineler daha uzun ömürlü çalışmaya programlı kime makinalarının yıkama veya pişirme özelliği daha kaliteli kimi markalarda ise donanımsal da görsel niteliklere değer veren tasarım öncülü olmaktadır.

 

WİNTERHALTER SERVİS

Winterhalter nedir? 1947 yılında Meckenbeuren, Almanya’da Karl Winterhalter tarafından kuruldu. Hala aynı şehirde bir üretim fabrikası ve yönetim merkezi olan Winterhalter, 2. nesil Jurgen Winterhalter tarafından yönetiliyor. Dünya çapında 15 şubesi, 50 distribütörü ve 850 çalışanı ile Winterhalter bir aile şirketidir.

Winterhalter sadece bulaşık makinesi üretmek ve satmakla kalmaz; Winterhalter Servisi İhtiyaca uygun makineyi belirlemek, olası su kalitesi ile ilgili problemleri çözmek, bulaşık tipine uygun kimyasalları belirlemek, kısacası, tek bir kaynaktan tam bir hizmet sunmak.Önceliğimiz; Müşteri memnuniyeti. Müşterilerimizin sorunlarını çözmek ve taleplerine cevap vermek için maksimum fırsatlarımızı kullanıyoruz. Mümkün olan en doğru çözümleri sağlıyoruz.

WİNTERHALTER ENDÜSTRİYEL SERVİSİ

Kalite bizim için kesinlikle çok önemlidir. Müşterilerimiz ve ortaklarımız kalite standardımızı bilir ve bize güvenir. Tabii ki Winterhalter ISO 9001 sertifikasına sahiptir. Verimli kalite sistemini sürekli sağlamak en çok üzerinde durduğumuz konu.

Dolayısıyla amacımız;

• Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını karşılamak
• Müşterilerimizin işlerini geliştirmelerine ve çalışanlarını tatmin etmelerine yardımcı olmak
• Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini daima iyileştirmek
• İşimizi optimize ederek ödül olarak iyi hizmet, iyi enerji ve verimlilik artışı sağlamak
• Sorumluluk duygusuyla tüm görevlerimize aynı özeni göstermek
• Kaynakları verimli ve ekonomik kullanmak
• İletişim kurduğumuz tüm konularda hizmet kalitemizi daha da artırmak

Winterhalter Hizmet Ürünü ve Hizmet Türleri

Winterhalter servisi, Winterhalter teknik servisi… Winterhalter bulaşık makinesi, Winterhalter bardak makinesi, Winterhalter giyotin tipi bulaşık makinesi, Konveyör bulaşık makinesi, Winterhalter liebher buzdolapları…

Winterhalter mutfak servisi İstanbul Anadolu yakası endüstriyel teknik servis ve Avrupa yakası endüstriyel teknik servis hizmeti vermekteyiz. Endüstriyel sanayi tipi mutfak cihazlarınızın profesyonel tamir ve bakımlarını uzman kadromuzla sağlamaktayız.

Winterhalter teknik servis hizmeti randevunuz sonrası bölgenize bağlı olarak gün içinde sağlanmaktadır.

Garanti kapsamını doldurmuş ürünlerinize en uygun fiyat garantisiyle 1 yıl malzeme ve işçilik garantisi verilmektedir.

Servis talepleriniz için 0532 321 56 77 numaralarımızdan randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Ads Teknik Servis olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

 

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER