0532 321 56 77

Endüstriyel Mutfak Servisi

Electrolux Teknik Servis

Electrolux Teknik Servis

Electrolux, elektronik dünyasının en önemli markalarından birisidir. En bilinen elektronik markalarından birisi olmasının en önemli nedeni ise yaygın servis ağı ve bayilikleridir. Electrolux servisi yanında, bu markanın dayanıklı elektronik aletleri de ününün en önemli nedenleri arasında yer almaktadır.

Elektronik dünyası içerisinde önemli bir yere sahip olan marka, Electrolux servisi konusunda her geçen gün iyileştirmeler gerçekleştirmektedir. Bir Electrolux servis firması olarak ADS Teknik, bu iyileştirmeleri takip eder ve en iyi şekilde uygular.

ADS Endüstriyel Mutfak olarak uzun yıllar kullanılacak olan cihazlarınızın korunmasına yardımcı olacak bir bakım hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Endüstriyel mutfak Askeri ve sivil cemiyet örgütlerinin, fabrikaların, lokantaların kullandığı ekipmanları ifade eder. Avrupa ülkelerinde ve ülkemizde ilgi odağı hale gelen ve hem kurulum bununla beraber uygulama da hizmet sunan sektörün önder firması Empero endüstriyel mutfak hizmetlerinin bakımı, korunması ve temizliği çok önemlidir.

PROFESYONEL TAMİR VE BAKIM

Electrolux servisi olarak ADS Teknik, profesyonel tamir ve bakım hizmeti vermektedir. Tamir ve bakım konusunda tarafımıza gelen talep sonrasında, uzman kadromuz ve tecrübemiz ile garantili endüstriyel mutfak servisi hizmeti sağlamaktayız.

Endüstriyel mutfak ürünleri, profesyonel anlamda restoran, kafe, otel, fabrika ve kantinlerde kullanılmaktadır. Bu profesyonel mutfak ürünleri, zaman zaman arıza çıkarabilir ya da bakım ihtiyacı duyabilir. Elektrolux servisi olarak ADS Teknik, randevunuz sonrasında en kısa süre içerisinde hizmet vermek için kapınıza kadar gelir.

Endüstriyel mutfak servisi dâhilinde; fabrikalardaki mutfak gereçleri, bulaşık makinesi, konvier tip bulaşık makinesi, buz makineleri, konveksiyonel fırınlar, reyon tipi buzdolabı ve tezgâh tipi soğutucu makineleri için bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

GARANTİLİ MALZEME VE İŞÇİLİK

ADS Teknik olarak; Electrolux servisi hizmeti dâhilinde, ürünlerin donanımlarının arızalanması durumunda, kurumların karşılaştığı sorunların farkında olarak nitelikli tamir ve bakım hizmeti veririz. Endüstriyel mutfak ürünleri, farklı avantajları olan ürünlerdir. Ancak bu ürünler, doğru şekilde kullanılmazsa ya da diğer farklı sebeplerden dolayı arızalanabilirler. Bu sebepler arasında yedek parçaların aşınmış olması gelmektedir. Özellikle endüstriyel bulaşık makineleri; filtreyi tıkayan atık yiyecekler, çok bulaşık yıkama, makinenin uygun olmayan şekilde bağlanması ve kötü deterjan kullanımı nedeniyle arızalanabilirler.

Electrolux servisi olarak, ürünlerin garanti süresi dolmuş olsa dahi, uygun fiyat güvencesiyle 1 yıl garantili malzeme ve işçilik hizmeti vermekteyiz. Değişen parçalarda 1 yıl içinde meydana gelebilecek tüm parça arızaları orijinal parça ile değiştirilerek giderilir.  ADS Teknik, uzman kadrosu ve   %100 müşteri memnuniyeti ile her daim hizmetinizdedir.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER