0532 321 56 77

Endüstriyel Mutfak Servisi

Maksan Teknik Servis

Maksan Teknik Servis

Maksan Teknik Servis

Maksan Servisi Endüstriyel mutfak ürünleri tahmin etmek adına çalışmalar sürüyor İstanbul’da anadolu ve avrupa yakası’ndaki genel bütün ilçelere bölgelere mahallelere semtlere hizmetler sunuyoruz. Desteklerimiz kusursuz olduk yaptığımız işlerin arkasında duruyoruz alacağımız tüm ücretin karşılığını kusursuz hizmetlerimizle tamamlıyoruz oluşabilen arızalar da statik problemlerde genel sorunların çözülmesi noktasında bizler sizlere yardımcı oluyoruz, çalışmalarımız tam bir sene garantilidir hizmetlerimizde kullanmış olduğunuz yedek parçaların tamamı orijinal ve kendi ürünleridir.

 

MAKSAN SERVİS

Değerli mutfak ürünlerinin daha değerli kalabilmesi için alacağınız hizmetleri bizim gibi kusursuz destekler sunan firmalardan tercih edin çünkü ürünlerinizde kullanılan yedek parçaları özen gösteriyoruz, bizleri aradığınız gün aynı anda teknik personeller sizleri gelecektir.

Değerli müşterilerimiz Maksan markası için genel olarak İstanbul anadolu yakasında hizmet karşılıyoruz endüstriyel hizmetlerin tamamında alışabilir tercihlerin çok üstüne çıkıyoruz, bizleri aradığınız gün ürünlerinizi tamir desteği için personel ileteceğiz

Arz ve talep meselesine bağlı olarak insanların karşısına farklı iş alanları çıkıyor. Teknolojinin ilerlemesi ile beraber de sürekli olarak yeni yeni işler ortaya çıkıyor. Kimi zaman belli bir markanın satış ve servis noktaları da ürün ve marka bazlı hizmet veren işler arasında yer alıyor. İşte onlardan br tanesi de Maksan servisi olarak bizim firmamız gibi firmaların vermekte olduğu hizmetlerdir.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER