0532 321 56 77

Endüstriyel Mutfak Servisi

Endüstriyel Mutfak Servisi

Endüstriyel Mutfak Servisi

Endüstriyel mutfak servisi; otel, kafe, restoran ve yemekhane gibi işletmeler tarafından kullanılır. Bunun yanında büyük siparişler alan catering firmaları da endüstriyel mutfak ürünlerini kullanmaktadır. Özellikle son dönemde siparişler konusunda yelpazenin genişlemesi ve hizmet verilecek kişi sayısının artması ile bu mutfak ürünlerine olan ihtiyaç her geçen gün daha da artmaktadır. ADS Teknik, sektörde yer edinmiş kaliteli bir firma olarak, endüstriyel mutfak ürünleri konusunda bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır.

Profesyonel Kadro

Endüstriyel mutfak ürünleri, kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Sağladığı kolaylıkların en başında, işlerin hızlı bir şekilde halledilmesine yardımcı olması gelir. Hemen hemen her alanda hızın ve pratikliğin önemsendiği günümüzde bu ürünler, dakikalar içerisinde birçok çeşit siparişin tamamlanmasını sağlarlar. Ancak her cihazda olduğu gibi bu ürünlerde zaman zaman arızalanmakta ya da bakım yapılması gerekmektedir. Endüstriyel mutfak ürünlerinizin arızalanması ya da bakıma ihtiyaç duymaları durumunda firmamız her daim hizmetinizdedir. ADS Teknik olarak, işinde uzman kadromuz ile birlikte 7/24 endüstriyel mutfak servisi sunmaktayız.

Hızlı ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Endüstriyel mutfak ürünleri, oldukça sağlam ve temizlenmesi kolay ürünlerdir. Ancak gerekli bakımları yapılmazsa eskisi kadar iyi hizmet veremeyebilir ve hatta arızalanabilirler. Bu nedenle düzenli olarak temizlenmeleri ve gerekli bakımlarının yapılması şarttır.

Genellikle yoğun şekilde metal kullanılarak imal edilen bu mutfak ürünleri arızalandığında, hızlı şekilde müdahale edilmesi gerekmektedir. Aksi durumda işletmelerin işlerinin aksaması ve hatta maddi zarara uğramaları kaçınılmaz bir durumdur.  ADS Teknik uzman personeli, arıza ile ilgili bilgilendirmeniz ardından, en kısa sürede endüstriyel mutfak servisi için yanınızda olacaktır.

Endüstriyel Mutfak Servisi

Hizmetimiz dâhilinde profesyonel ekibimiz, öncelikle endüstriyel mutfak ürününün arızasının neden kaynaklandığı konusunda çalışmalar gerçekleştirir. Sorunun tespitinin ardından, ürünün tamiri en kısa süre içerisinde gerçekleştirilir ve işlerinizin kaldığı yerden devam etmesi sağlanır.

Garantili Yedek Parça

Endüstriyel mutfak servisi hizmeti veren ADS Teknik, arızalara en kısa sürede müdahale etmek için hareket eder. Ürünlerin arızasında yedek parça ihtiyacı olması durumunda, yedek parçanın garanti süresi dolmuş olsa dahi değişimi gerçekleştirilir ve 1 yıl garantili yedek parça hizmeti sunar.