0532 321 56 77

Endüstriyel Mutfak Servisi

Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

Endüstriyel mutfak ürünleri pek çok alanda kullanılmaktadır. Bunlar arasında kafe, kantin, restoran ve yemek siparişi alan catering şirketlerini sayabiliriz.  Bu ürünler, işletmelerin işini kolaylaştıran, oldukça kullanışlı ürünlerdir. Çünkü aynı anda birçok işin kısa süre içerisinde yapılmasını, siparişlerin hızlı şekilde hazırlanmasını sağlarlar. Ancak her elektronik ürün gibi endüstriyel mutfak ürünleri de arızalanabilir ya da bakım ihtiyacı duyabilir. ADS Teknik, deneyimli bir endüstriyel çamaşır makine servisi olarak, bu ürünlerin çıkardığı arızalara oldukça hâkimdir. Bu sebeple işinde uzman ekipler, en kısa sürede ve en doğru şekilde bu ürünlerin arızasına müdahale eder.

Hızlı ve Güvenilir Servis

Endüstriyel mutfak ürünleri, işletmeler için büyük önem taşırlar. Arızalanmaları durumunda hızlı ve doğru şekilde müdahalede bulunmak gerekmekledir. ADS Teknik, birlikte çalıştığı teknik ekibin işinde uzman ve eğitimli kişiler olmasına büyük özen gösterir.

Endüstriyel Çamaşır Makine Servisi

Herkesin verebileceği bir hizmet değildir. Bu hizmet, ciddi tecrübe ve özen isteyen bir iştir. Bu nedenle uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesi büyük önem taşır. Aksi bir durumda zaten arızalı olan çamaşır makinesinde, giderilemeyecek hasarlar meydana gelebilir. ADS Teknik, bu durumun bilincinde olan, sektörünün aranan firmalarından birisidir. Siz de uzman kişilerden, güvenilir endüstriyel mutfak servis hizmeti almak için irtibata geçebilirsiniz.

7/24 Kesintisiz Hizmet

Endüstriyel çamaşır makinelerinin arızalanmaları durumunda, öncelikle kontrol lambalarından cihaza elektrik gelip gelmediğini kontrol etmelisiniz. Ardından herhangi bir müdahalede bulunmadan endüstriyel çamaşır makinesi teknik servisi ile irtibata geçmeli ve arızayı bildirmelisiniz. Ancak bu konuda hangi firma ile çalıştığınız oldukça önemlidir. İşinde profesyonel olmayan, tecrübesiz ve herhangi bir referansı bulunmayan teknik servislerden uzak durmalısınız. Eğer buna dikkat etmezseniz, makinenizin arızası giderilmediği gibi daha büyük hasarlara sebep olabilirsiniz.

ADS Teknik; sektöründe edindiği tecrübe, uzman teknik ekibi ve yüksek iş ahlakı ile 7/24 hizmetinizdedir. Bunun yanında yedek parça değişimi ihtiyaçlarında, parçanın garanti süresi bitmiş olsa da sorun değildir. Endüstriyel çamaşır makinesi servisi olarak, yedek parçalarınızın 1 yıl garantili olarak değişimini yapar ve işinize devam etmenizi sağlarız.