0532 321 56 77

Endüstriyel Mutfak Servisi

Empero Teknik Servis

Empero Teknik Servis

Empero Servisi uzun yıllardır endüstriyel alanlarda hizmetler vermektedir. Sizlere en hızlı onarın desteğini sunan , ADS Endüstriyel Mutfak 2003 yılından bu yana sanayi sektöründe yemek, raf gösterisi, kafeterya, bulaşık departmanı, pişirme, soğutma ekipmanları üreten Empero firması için destek ve bakım hizmetleri vermekteyiz. ADS Endüstriyel Mutfak olarak mutfak faaliyetlerinde kaliteli ve yenilikçi alanlar oluşturan bir şirket olan Empero ürünleri için profesyonel bir ekip ve uygun bütçe ile satış sonrası hizmetleri kusursuz bir şekilde yerine getiriyoruz.

ADS Endüstriyel Mutfak olarak uzun yıllar kullanılacak olan cihazlarınızın korunmasına yardımcı olacak bir bakım hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Endüstriyel mutfak Askeri ve sivil cemiyet örgütlerinin, fabrikaların, lokantaların kullandığı ekipmanları ifade eder. Avrupa ülkelerinde ve ülkemizde ilgi odağı hale gelen ve hem kurulum bununla beraber uygulama da hizmet sunan sektörün önder firması Empero endüstriyel mutfak hizmetlerinin bakımı, korunması ve temizliği çok önemlidir.

EMPERO SERVİS

Tecrübeler gösteriyor ki kaliteli bir donanım almak kadar onun uzun yıllar sorunsuz bir halde çalışması için temizlik ve bakımının yapılması gerektiğinde uygun yedek parça ile justify yapılması zorunluluk arz etmektedir. Bu nedenle uzun yıllar sorunsuzca profesyonelce çalışmak ve kendilerine kaliteli bakım hizmeti isteyen firmalar umar Endüstriyel mutfak servisi ile çalışmalıdır.
Empero fırın servis ve Empero buzdolabı servis ekipmanlarının onarımı hepimiz için her an lüzumlu olabilir. Ne yazık ki, herhangi bir teknik araç-gereç er ya da geç temizlenme, onarım yada yedek parça değişimi görme eğilimindedir. Ancak, bu şekilde teçhizatların onarımı ve bakımı konusunda uzmanlaşmış olan ADS Endüstriyel Mutfak ustaları, ekipmanınızın bakımına gelerek umutsuzluğa kapılmamanızı ve iş hacminizin düşmemesini sağlar. Ve her türlü çalışma için çeşitli teminatlar sağlayarak bu alanda lider bulunduğunu gösterir.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

 

EMPERO ENDÜSTRİYEL SERVİSİ

Geleneksel mutfaklarda kullanılan tüm cihazlar termal, soğutma ve teknolojik olarak ayrılabilir. Firmamızın ustaları bu üç çeşitte de uzmanlaşmıştır, bu nedenle her türlü mutfak ekipmanı bakımı ile ilgili teknik desteğe hazırız. Faaliyetlerimizin kapsamı ustalaşmış mutfaklarda çalışan tüm Empero makinelerinin çalışma kapasitesinin tam olarak desteklenmesini içermektedir.
Empero servis talepleriniz için 0532 321 56 77 numaralarımızdan randevu talebi oluşturabilirsiniz.
Her işin kendi içinde incelikleri özellikleri var.Servis olgusu da son derece geniş kapsamlı olan ve tematik olarak adlandırılabilecek olan işlerdendir. Çok farklı markaların ürüne bağlı hizmet veren bu alanda uzmanlaşmış teknik servisleri vardır. Biz de firma olarak Empero servisi olarak Empero markasının ürünleri için son derece özel, müşteri odaklı hizmet veren alanında öncü bir kuruluşuz.

Empero Endüstriyel Mutfak Servisi

Empero Markası Hakkında Öne Çıkanlar Adı her ne kadar İtalyan markalarını çağrıştırsa bile aslında Empero 1983 yılında Konya kentinde kurulan tamamı yerli olan bir marka. Empero Servisi 2005 yılından beri bu isimle üretiliyor. Alanında uzman mühendis ve teknik personellerin çalıştığı firma endüstriyel mutfak ürünleri noktasında oldukça iddialıdır. Firmanın endüstriyel mutfak ürünleri alanında ürettiği başlıca ürünler ise şu başlıklar altında toplanmaktadır: Hazırlık ekipmanları, pişirme üniteleri, bulaşıkhane ürünleri, sivil toplum kuruluşlarının beklentilerine uygun olarak üretilen sahra mutfak ürünleri, soğutma cihazları, mobil mutfaklar, raflar ve teşhir üniteleridir.

Marka alanında tüm belgelere sahip olup, ilgili kalite standartlarına uygun olarak gerek seri, gerek müşteriye özel sipariş bazlı üretim yapmaktadır. Biz de başta da ifade edildiği gibi Empero servisi olarak bu ülkemizin gururu olan firmanın ürünlerinde teknik servis hizmeti veriyoruz.

Empero Servisinin Vermiş Olduğu Hizmetler

Üstte Empero markası hakkında bu bilgileri verdikten sonra biraz da firmamız hakkında bilgi vermek gerekir ise şunlar söylenebilir: Biz de Empero servisi olarak markamızın yolunda giderek alanında uzman ve deneyimli, eğitimli nitelikli son derece elit ve profesyonel bir kadro ile kesintisiz hizmet vermektedir. Tüm yasal belgeleri olan bir firmayız.
Firmamızda markanın tüm ürünleri için hizmet verilir. Bu alanda üç ana eksende hizmet veriyoruz. Bunlardan ilki elbette muhtelif sebeplere bağlı olarak ortaya çıkan arıza bakım olayları ve gerekli olması durumunda parça değişimidir. Şayet  Empero servisi olarak parça değişimi yapılacak ise müşterilerimize gerekli bilgilendirme yapıldıktan sonra orijinal yedek parça değişimi garantili olarak yapılır. Bu işlem dışında endüstriyel mutfak ürünleri için son derece önemli olan temizlik işleri ve periyodik bakım işlemleri de gerçekleştirilir. Firmamız bu alanda da tam olarak profesyonel olarak hizmet verir.

Firmamızın Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar

Empero servisi olarak ücretlerimiz için net bir rakam vermek söz konusu değildir. Net bir bilgi için müşteri temsilcimiz ile görüşmeniz gerekir. Bu noktada yılda bir kere fiyatlarımızda ayarlama yapılmaktadır. Ödeme konusunda ise müşteriye her türlü kolaylık gösterilmekte ve kendilerine farklı çözümler sunulmaktadır. Kredi kartı ile ödeme yapılacağı gibi, peşin ya da hesap numaramıza havale yapılması gibi seçenekler de mevcuttur. Standart ürüne göre değişmeyen bir teknik servis ücretimiz vardır. Bunun yanında parça değişimi yapılır ise ayrıca parça parası faturaya yansıtılır. Temizlik ve bakım için de alınan ürün özelliğine göre belirlenmiş olan standart ücretlerimiz vardır. Bölgelere göre fiyatlarımız değişmez.