0532 321 56 77

Endüstriyel Mutfak Servisi

Arisco Teknik Servis

Arisco Teknik Servis

Arisco Teknik Servis

Arisco Servisi Teknoloji aldı başını gidiyor. İnsan nüfusunun artması ve buna bağlı olarak arz talep olgusuna bağlı olarak insanların yaşamına daha önce hayal bile edemediği olgular, ürünler giriyor. Özellikle sanayi alanında yaşanan gelişmelere istinaden insanların iş yaşamında kolaylaştıran makine ve ekipmanlar var. Yine de her türlü ürün de olduğu gibi bu ürünlerde de dönem dönem sorunlar yaşanıyor. Bu durumda da markasına bağlı olarak alanında uzman, referans gösterebilen firmalar ile çalışmak gerekiyor. Biz de Arisco servisi olarak Arisco markasına dair endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda hizmet veren bir kurumuz.

 

ARİSCO SERVİS

Arisco Markasına Genel Bakış Servisimiz hakkında bilgi vermeden önce, Arisco Servisi markasını bilmeyenlere yakından tanıtmak gerekir ise şunlar ilk başta açıklanabilir. 1979 senesinde alanında uzman iki adet makine mühendisi tarafından İzmir şehrinde kurulan bir şirketin markalarından bir tanesi de Arisco olup, ürün gamı sürekli olarak artan bir endüstriyel mutfak üreticisi markadır.

Markanın ürün gamına bakıldığında ise ilk başta göze çarpan ürünler şunlardır: Bulaşık yıkama makineleri, modüler pişirme ürünleri, davlumbazlar, saladbarlar, ankastre servis üniteleri, buz makinesi, banket arabaları, self servis hatları, dağıtım ve toplama arabaları, buzdolapları, pizza fırınları, konveksiyonlu ve kombi fırınları, muhtelif türden yardımcı ekipmanlar. Sıcak, soğuk ve teşhir üniteleri markanın ürün gamında yer alan başlıca ürünlerdir. Tüm bu ürünler enerji verimliliği baz alınarak hazırlanan, akıllı, çevre dostu, CE işaretli, garantili olarak piyasaya sunulan endüstriyel mutfak ürünleridir. Görüldüğü gibi markanın ürün gamında yok yok. Restoran, cafe, pastane gibi muhtelif işletmelerin A’dan Z’ye tüm gereksinimlerini karşılayacak yeterlilikte olan ürünlerdir.

 

Arisco Servisi Tarafından Verilen Hizmetler

Arisco servisi olarak biz de markanın tüm bu ürünlerinde nerede olursa olsun yaşanan sorunların giderilmesi için alanında uzman, eğitimli, uzun yıllardır bizimle çalışan personellerimiz ile kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz. Tüm gereksinimlere anında, saat ve gün fark etmeksizin, sizi zor durumda bırakmadan çözümler üretiyoruz. Kurumsal bir yapıda ve profesyonel bir anlayış ile hizmet veriyoruz. Alanımızda tüm yetki belgelerine sahibiz. Arisco servisi olarak müşteri beklentilerine uygun, çözüm odaklı, kuruma özel çözümler sunmanın keyfini ve gururunu yaşıyoruz. Mutlak müşteri memnuniyetini baz alarak hizmet veriyoruz.

 

Fiyatları Belirleyen Unsurlar

Arisco servisi olarak fiyatlarımızı belirleyen başlıca unsurlar şunlardır: Elbette kurumumuzun sabit bir teknik servis ücreti vardır. Bunun yanında eğer parça değişimi gibi bir durum olursa bunun için de ekstra bir parça değişim ücreti alınmaktadır. Değiştirilen parçalar orijinal yedek parçalar olup, garantili olarak değiştirilmektedir. Fiyatlarımız lokasyon bazında değişmemektedir ve sabittir. Bunların dışında standart olarak yapılan bakımlarda normal servis ücreti dışında bakım ücreti alınmaktadır. Bu bağlamda özellikle anımsatmak gerekir ki normal endüstriyel mutfak ürünlerinin daha sağlıklı çalışması ve uzun ömürlü olması için belli periyotlar ile bakımlarının yapılması gerekir.

Arisco, kurulduğu tarihten bu yana endüstriyel mutfak ürünleri sektöründe hizmet veren bir firmadır. ADS Teknik olarak müşterilerimize kaliteli ve hızlı Arisco servisi sunmaktayız. 7/24 kesintisiz, hızlı hizmetimiz ve müşteri memnuniyeti anlayışımızla, sektörünün aranan firmaları arasında yer almaktayız.

 

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER