0532 321 56 77

Endüstriyel Mutfak Servisi

Hilta Teknik Servis

Hilta Teknik Servis

Hilta Teknik Servis

Hilta mutfak servisi İstanbul Anadolu yakası endüstriyel teknik servis ve Avrupa yakası endüstriyel teknik servis hizmeti vermekteyiz. Endüstriyel sanayi tipi mutfak cihazlarınızın profesyonel tamir ve bakımlarını uzman kadromuzla sağlamaktayız.

Hilta teknik servis hizmeti randevunuz sonrası bölgenize bağlı olarak gün içinde sağlanmaktadır.

Garanti kapsamını doldurmuş ürünlerinize uygun fiyat güvencesiyle 1 yıl garantili malzeme ve işçilik verilmektedir.

Servis talepleriniz için 0532 321 56 77 numaralarımızdan randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Ads Teknik Servis olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

 

HİLTA SERVİS

Sanayi alanında yaşanan sürekli olarak gelişim söz konusu ve dünyanın her yerinde birbirinden farklı markalar farklı gereksinimlere uygun ürünler üretiyor. İşte mutfak ekipmanları da bunlar arasında geliyor. Bu alanda çok özel ürünler var. Ama her alanda olduğu gibi bu tarz ürünlerde de değişik zamanlarda değişik sorunlar ortaya çıkıyor. Biz de özellikle Hilta servisi olarak Hilta markasının ürettiği ürünler ile ilgili kapsamlı ve dünya standartlarında hizmet veriyoruz.

HİLTA ENDÜSTRİYEL SERVİSİ

Hilta servisi olarak hizmet verdiğimiz marka hakkında bilgi vermek gerekir ise şunları söyleyebiliriz. Firmamızın hizmet verdiği Hilta üstte yapılan girişten de anlaşılacağı üzere endüstriyel mutfak ürünleri noktasında kendisini kanıtlamış olan bir firmadır. Firmanın ürün gamında endüstriyel mutfaklar için özel olarak tasarlanmış bulunan buzdolapları, bulaşık makineleri, buz makinesi, endüstriyel mutfaklar için özel olarak üretilen çamaşır makineleri, endüstriyel fırın, endüstriyel ocak ve endüstriyel soğutucular vardır. Markanın bu alanda farklı beklentilere yanıt veren birbirinden özel ve kapasitede çok özel mutfak ekipmanları vardır. Marka sürekli olarak AR GE çalışmalarını yaparak ilerleme kaydetmektedir.

 

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

 

 

HİLTA SERVİSİMİZ HAKKINDA BİLGİLENDİRMELER

Hilta servisi olarak yaptığımız işin ne kadar önemli olduğunu ve sorumluluklarımızın büyüklüğünün farkındayız. Buna istinaden de özellikle müşterilerimizin bilmesi gereken en temel kavramların başında işin temizlik boyutu geliyor. Çünkü gıda güvenliği firmaların bünyesinde HACCP, 22000 gibi belgeler olsun ya da olmasın son derece önemlidir. O yüzden biz de Hilta servisi olarak özellikle kullanmakta olduğunuz Hilta markası ürünlerin standartlarda belirtildiği gibi temizliğinin yapılması için sizlerden talep geldiği anda alanında uzman, eğitimli kadromuz ile hizmet vermeye çalışıyoruz.

Bunun yanında yine bu tür cihazların sağlıklı ve verimli bir biçimde çalışması için gerekli olan tüm bakımları yapıyoruz. Elbette yaşanan mekaniksel ve elektriksel sorunların giderilmesi noktasında profesyonel bir yaklaşım ile çözümler üretiyoruz. Firmamız bu alanda da öncü olma yolunda ilerliyor. Üstelik sadece bulunduğumuz bölgede değil tüm il ölçeğinde hizmet veriyoruz. Parça değişimi gerekmesi durumunda geniş yedek parça ağımız ile garantili orijinal parça değişimine gidiyoruz. Mutlak müşteri memnuniyeti ile çalışıyor ve kurumsal kimliğimizden hiçbir şart altında ödün vermiyoruz.

Fiyatlarımız Hakkında Temel Bilgilendirme

Hilta servisi olarak fiyatlarımızı belirleyen başlıca unsurlar şunlardır: Öncelikli olarak yaptığımız işin özelliğine göre fiyatlarımız değişmektedir. Endüstriyel mutfak ekipmanlarının temizliği için standart bir ücret, yaptığımız bakımlar için ayrı standart bir ücret, bunun yanında arıza tamir durumlarında ayrı bir ücret alıyoruz. Bunun yanında parça değişimi vb. durumlarda da ise orijinal yedek parça ücretini servis ücretimize yansıtıyoruz. Tüm bunların dışında ekstra bir ücret alma yoluna gitmiyoruz. Ödeme noktasında müşterilerimize kredi kartı ile ödeme, peşin ödeme gibi farklı çözümler sunuyor ve kendisine en uygun biçimde ödeme yapmasına olanak tanıyoruz.