0532 321 56 77

Endüstriyel Mutfak Servisi

Öztiryakiler Teknik Servis

Öztiryakiler Teknik Servis

Öztiryakiler Teknik Servis

Eğer arızayı tespit edemediyseniz yetkili bir ekipten yardım alabilirsiniz. Alanında uzman ve köklü bir servis ekibiyle çalışmak sizin faydanıza olacaktır. Alanında uzman endüstriyel mutfak servisleri hem ürününüzü hem de cebinizi korur. Öncelikleri para olmayan bu ekipler size kaliteli hizmet verebilmek için uğraşmaktadır. Öztiryakiler Mutfak Servisi uzman kadrosuyla ürününüzü en kısa süre hazır hale getirir. İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakası olmak üzere hizmet vermektedirler. Öztiryakiler teknik servis hizmeti randevunuz sonrası bölgenize bağlı olarak gün içinde sağlanmaktadır. Garanti süresi dolmuş alet veya ürünlerinize uygun fiyat güvencesiyle 1 yıl garantili malzeme ve işçilik verilmektedir. Öztiryakiler Mutfak Servisi öncelikli hedefini müşteri memnuniyeti belirlediği için olumlu dönüşler almaktadır. Hızlı ve anlayışlı ekibiyle müşterisini düşünen Öztiryakiler Mutfak Servisi size en kaliteli hizmeti vermektedir.

 

Günümüzde çok kullanılan bir terim var. ‘Endüstriyel Mutfak‘ deniyor buna. Hayatımızdaki önemini pek bilmiyoruz aslında. Kafe, restoran, otel veya catering firmaları maksimum oranda faydalanmaya çalışıyorlar. Endüstriyel kelime olarak “sanayi tip” anlamına gelmektedir. Endüstriyel mutfak denilince aklımıza ilk gelenlerden biri de “sanayi tipi mutfak”dır. Kafeler, restoranlar veya otellerin temel amacı para kazanmak olduğu için hız ve temizlik çok önemlidir. Eğer üretilen yemekten para kazanılıyorsa endüstriyel mutfak olması işletmeciye yarar sağlar. Endüstriyel mutfak malzemeleri temiz ve sağlıklı olmalıdır. Hızlı ve kaliteli hizmet verirken mutfak personelini yormamalıdır. Yapıldıkları malzemeler bakımından metal oldukları için kolay kolay deforme olmazlar. Mutfak malzemeleri çok dayanıklıdırlar. Birden fazla çeşidi olan bu aletler özenle seçilmeli kullanması en uygun olan alınmalıdır. Yaptıkları işler bakımından karşılaştıracak olursak onlarca kişinin yemek yediği yerlerdeki aletler çok fazla kullanılırken, evlerimizdeki aletler çok çok az bir zaman diliminde kullanılmaktadır. Bu yüzden sanayi tipi mutfaklarda bazı hatalar veya arızalar oluşabilmektedir. Bu durumun birden fazla sebebi olabilir. Bu durumu 3 farklı şekilde inceleyebiliriz.

  1. Personelden Kaynaklı: Bazı mutfak personelleri aletlerin nasıl çalışacağını bilmediği için bazen bazı problemler oluşabilmektedir. Böyle bir durumla karşılaşmak istemiyorsak mutfak personeline gerekli eğitimi vermeliyiz.
  2. Üründen Kaynaklı: Üründe Çin malı olarak tabir edilen kalitesiz parçalar kullanılmış olabilir. Bir başka olasılık ise 2. el parça kullanımı olabilir.
  3. Montajdan Kaynaklı: Ürünün kurulumunu yapan ekip bilerek veya bilmeyerek hatalı kurulum yapmış olabilir. Bilerek yapılan hatalarda 2. bir iş alma çabası vardır. Olaylara para gözüyle bakan servisler yerine hizmet odaklı servislerle çalışmak yararınıza olabilir.

Servis talepleriniz için 0532 321 56 77 numaralarımızdan randevu talebi oluşturabilirsiniz. Ads Teknik Servis olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

 

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER