0532 321 56 77

Endüstriyel Mutfak Servisi

inoksan Teknik Servis

inoksan Teknik Servis

Eğer arızanın bunlardan biri olmadığına emin iseniz parçalardan birinin veya tamamının arızalanması söz konusudur. Böyle bir durumda endüstriyel mutfak servisleri rol almaktadır. Alanında uzman endüstriyel mutfak servisini bulmak hem sizi hem ürününüzü kurtarır. Piyasada olan servislerin birçoğu işlerini düzgün yapmayıp aynı mekândan ikinci bir iş kapabiliriz diye düşünmektedir ve size fahiş fiyatlar çıkarmaktadır. inoksan Mutfak Servisi alanında uzman ekip arkadaşlarıyla sorununuzu hemen bulur ve sorununuzu halleder. İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakası olmak üzere hizmet vermektedirler. inoksan teknik servis hizmeti randevunuz sonrası bölgenize bağlı olarak gün içinde sağlanmaktadır. Garanti süresi dolmuş alet veya ürünlerinize uygun fiyat güvencesiyle 1 yıl garantili malzeme ve işçilik verilmektedir.

Evlerdeki mutfak ihtiyacının mutfak projesinden son haline kadar geçen sürece kadar hazırlanmasını sağlayan işletmeye endüstriyel mutfak sektörü denir. Günümüzde insanların dışarıda yemek yemesi veya yemeği eve sipariş etmesi ve bu durum sonucunda mekanlarda aynı anda onlarca insanın aynı yerde yemek yemesi endüstriyel mutfak ürünlerini şart kılmıştır. Endüstriyel mutfak genelde otel, kafe, yemekhane gibi topluca yemek yenilen veya yemek üretilen yerlerde hizmet veren işletmelerdir. Ayrıca günlük veya haftalık olarak toplu yemek siparişleri alan mekanlar da bu işletmelere sahiptir. Bu durumda endüstriyel mutfak hayatımıza bazı kolaylıklar getirmiştir. Bunlardan bazıları ise şunlardır:

  • Zaman: Çok fazla kişinin yemek beklediği bir ortamda hız çok önemlidir. Az zamanda çok iş temel prensiptir.
  • Sağlamlık: Genel olarak metal gibi maddelerden yapılan malzeme veya ürünler çok daha sağlamdırlar. Uzun ömürlü olan bu ürünler kolay kolay deforme olmamaktadır.
  • Temizlik: Normal ev aletlerine göre temizlik açısından oldukça kolaydır. Büyük ürünlerin temizlenmesi daha kolay olduğu için tercih edilmektedirler.

Varsa ürünün kapağını açık bırakma veya tam kapatmama da hatanın sebepleri arasında olabilir. Ürünü kullanmak için herhangi bir temizlik malzemesi veya başka bir eşyaya ihtiyacınız var ise bu eşyanın kalitesiz/yanlış olması da hata/arıza sebeplerinden olabilir. Düşük kalitedeki parçaların kullanılması ya da hatalı montaj hatanın sebebi olabilir.

 

Bu durumlar söz konusu olduğu için endüstriyel mutfak servisleri de hayatımızda hayati rol oynamaktadırlar. Öncelikle ürün ve aletlerimizi düzenli olarak temizler; bakımlarını geciktirmezsek herhangi bir sorun ile karşılaşmayız. Ya da kullanma kılavuzuna uygun olarak kullanmak önemli bir etkendir. Kısa bir süre önce alınan bir endüstriyel mutfak aletinin bozulmasının veya arızalanmasının birden fazla sebebi olabilir.

Servis talepleriniz için 0532 321 56 77 numaralarımızdan randevu talebi oluşturabilirsiniz. Ads Teknik Servis olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER