0532 321 56 77

Endüstriyel Mutfak Servisi

Brema Teknik Servis

Brema Teknik Servis

Brema Teknik Servis

Brema endüstriyel teknik servis ağırlıklı olarak hizmet verdiğimiz sektör ve kurumların içerisinde oteller, restaurantlar, hastaneler, catering firmaları, askeri tesislere endüstriyel mutfak servisi hizmeti sağlayan ADS Endüstriyel Teknik Servis, uzman personeli, tecrübeli servisi ve teknoloji avantajlarını en üst düzeyde kullanan organizasyon yapısıyla, sektör de müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Servis talepleriniz için 0532 321 56 77 numaralı servis merkezimizi arayarak bize ulaşabilir ya da servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Garanti kapsamını doldurmuş ürünlerinize uygun fiyat güvencesiyle 1 yıl garantili malzeme ve işçilik veriyoruz. ADS Endüstriyel mutfak teknik servisi hizmetleri, tüm orijinal ve yedek parçalar, deterjan ve parlatıcı pompaları, üst kalite deterjan ve parlatıcı ürünlerini, ekonomik fiyatlar ile satışını yapmaktadır.

 

BREMA BUZ MAKİNESİ TEKNİK SERVİSİ

Brema buz makinesi tüm teknik servis işlemleri için bizi arayabilirsiniz. Buz makinesi yedek parça değişimi, bakım ve onarım, arıza tespiti en kısa sürede yapılmaktadır.

HIZLI VE KALİTELİ BREMA TEKNİK SERVİS

Endüstriyel mutfak ürünleri arasında yer alan buz makineleri, gerek kullanıma bağlı olarak gerekse zaman içerisinde arıza çıkarabilirler. Endüstriyel makineler ile ilgili bir arıza ile karşılaştığınızda yapmanız gereken, herhangi bir müdahalede bulunmadan endüstriyel makine servisi ile irtibata geçmektir. Ancak teknik hizmet alacağınız servisin güvenilir ve kaliteli hizmet verdiğinden emin olmanız gerekmektedir. Aksi durumda işinde tecrübesiz bir servis, makinenizde çok daha büyük arızalara neden olabilir. Bu da işletmeniz için hem zaman kaybı hem de maddi kayıp anlamına gelmektedir.

 

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER