0532 321 56 77

Endüstriyel Mutfak Servisi

Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

Endüstriyel bulaşık makinesi mutfak ürünleri arasında yer alan endüstriyel bulaşık makineleri, günümüzde pek çok işletme tarafından tercih edilmektedir. Bu işletmeler arasında; kafe, restoran, kantin ve catering şirketlerini sayabiliriz. Bu ürünlerin işletmeler için pek çok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajların başında, aynı anda birçok işin gerçekleştirilmesini sağlamaları yani iş kolaylaştırıcı olmaları gelir. Ancak özellikle de endüstriyel bulaşık makineleri, çok sık kullanılan ürünler oldukları için zamanla arızalanabilirler. Bu nedenle bakımları yapılmalı, arızalar kısa süre içerisinde giderilmelidir.

ADS Teknik, endüstriyel bulaşık makinesi servisi olarak, özellikle bulaşık makinelerinin işletmeler için ne kadar önemli olduğunu bilir ve arızaları kısa süre içerisinde giderir.

Profesyonel Servis ve Bakım Desteği

Endüstriyel mutfak ürünleri dayanıklı metal malzemeden imal edilirler. Ancak her ne kadar dayanıklı ve güçlü ürünler olsalar da, gerek çok fazla kullanılmaları gerekse kullanım hataları nedeniyle zaman içinde arıza çıkarabilirler. Bu nedenle kullanımları sırasında özenli davranmak, sık sık bakımlarını yaptırmak şarttır.

Endüstriyel bulaşık makineleri arasında; bardak yıkama makineleri, set altı bulaşık makineleri, konveyörlü bulaşık makineleri ve giyotin tip bulaşık makineleri bulunmaktadır. Bu makinelerin arızalanmalarının pek çok nedeni olabilir. Bu nedenleri şöyle sıralayabiliriz:

  • Parlatıcı pompası çalışmıyor olabilir.
  • Kullanılan parlatıcı kalitesi düşük olabilir.
  • Rezistans arızalı olabilir.
  • Program aygıtı arızalanmış olabilir.
  • Program aygıtı ile ısıtıcı arasında akım taşıma işlevi gören kablolar kopmuş olabilir.

ADS Teknik,

Endüstriyel bulaşık makine servisi

dâhilinde, öncelikle arızanın nedenini belirlemek için çalışma yapar. Ardından gerekli ise parça değişikliği gerçekleştirir. Gerekli kontrollerin yapılması ve parçaların değiştirilmesinin ardından, makinenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

İşinde profesyonel endüstriyel mutfak ürünleri servisi olarak, yaptığımız işin öneminin farkındayız. Bu nedenle teknik ekibimiz, gerekli eğitimi almış, işinde profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Garantili Yedek Parça Hizmeti

ADS Teknik, arızalı bulaşık makinesine gün içerisinde müdahale eder ve işinizin devamlılığını sağlar. Bunun yanında endüstriyel mutfak servisi dâhilinde, garantili yedek parça hizmeti sunmaktadır. Ayrıca yedek parçanın garanti süresi geçmiş olsa da, uygun fiyat güvencesi ile 1 yıl garantili yedek parça fırsatı sunar.