0532 321 56 77

Endüstriyel Mutfak Servisi

Buz Makinesi Nedir, Çeşitleri Nelerdir?

Buz Makinesi Nedir, Çeşitleri Nelerdir?

Buz Makinesi Nedir, Çeşitleri Nelerdir?

Endüstriyel mutfakların birçok malzemeye ihtiyaçları bulunmaktadır. Bunlar arasında endüstriyel bulaşık makinelerini, endüstriyel ocakları, endüstriyel çamaşır makinelerini ve benmari makinelerini sayabiliriz. Ancak bunlar arasında yer alan buz makineleri, özellikle de sıcak iklim bölgelerinde hizmet sunan işletmemeler için oldukça önemlidir. Bu durumda bu bölgelerdeki işletmelerin yardımına da buz makineleri yetişiyor. Myco endüstriyel servisi, buz makinelerinin arızalanmaları ve bakıma ihtiyaçları duymaları durumunda en kaliteli ve hızlı hizmeti sunmak için daima hizmetinizdedir.

Ticari alanda üretilen ya da ithal edilen malların uzun süre korunmalarının tek ve en güvenli yolu soğutmadır. Bu da buz makinelerinin önemini daha da arttırıyor. Özellikle et ve süt ürünleri gibi sektörlerde ürünlerin korunması ya da ihraç edileceği yere taze ve sağlıklı şekilde ulaşabilmesi için buz makineleri hayati önem taşımaktadır.

Buz Makinesi Çeşitleri

Endüstriyel mutfaklar için oldukça önemli ürünler arasında yer alan buz makinelerinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar arasında yaprak buz makineleri de yer almaktadır. Bu buz makineleri, hem tatlı hem de tuzlu sudan buz üretimi yapabilmektedir. Bu makinelerin en önemli özelliği ise hava soğutmalı ya da su soğutmalı olarak çalışabiliyor olmalarıdır. Balıkçılar için en uygun olanı ise konteyner tipindeki buz makineleridir. Bu tip buz makineleri az yer kapladıkları gibi aynı zamanda hacim olarak geniştirler.

Ticari alanda pek çok sektörün buz makinesi ihtiyacı bulunmaktadır. Sadece endüstriyel mutfakların değil, aynı zamanda insani kuruluşlar da bu makinelere ihtiyaç duyarlar. Özellikle de doğal afet bölgelerinde yardım amaçlı buz makineleri tercih edilir. Buz makineleri, dayanıklı ve kaliteli malzemelerden imal edilen ürünlerdir. Ancak zaman zaman arıza çıkarabilirler. Myco servisi, endüstriyel mutfak ürünleri servisi olarak her zaman arızalarınız için en uygun çözümleri sunar.

Buz Makinesi Fiyatları

Buz makinesi, diğer makinelerde de olduğu gibi geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Ancak uzun yıllar kullanabileceğiniz, dayanıklı bir ürün almak istiyorsanız fiyat konusuna değil daha çok kaliteye odaklanmalısınız. Bunun yanında buz makinesi arızaları ya da bakımı için Myco ile iletişime geçebilirsiniz.