0532 321 56 77

Endüstriyel Mutfak Servisi

Buz Makinesi Teknik Servisi

Buz Makinesi Teknik Servisi

Günümüzde endüstriyel mutfak ürünleri, işletmeler tarafından oldukça rağbet gören ürünlerdir. Kullanışlı olmaları, kolay temizlenebilmeleri ve iş kolaylaştırma özellikleri ile işletmelere büyük yarar sağlarlar. ADS Teknik, tercih edilen bir endüstriyel mutfak servisi olarak buz makinesi servisi sunmaktadır. 7/24 hizmetinizde olan firmamız en kısa sürede arızayı gidermek için yanınızda olacaktır.

Profesyonel Teknik Kadro

Endüstriyel mutfak ürünleri, bakım ve arızaları durumunda işinde uzman kişiler tarafından müdahale edilmesi gereken makinelerdir. Buz makineleri de bu ürünler arasında yer almaktadır. Bu nedenle buz makinesi servisi olarak tercih ettiğiniz teknik servis konusunda titiz davranmalı, referansı bulunmayan, tecrübesiz firmalardan uzak durmalısınız.

Buz Makinesi Servisi

Buz makinelerinde meydana gelen arızaların pek çok nedeni olabilir. Bu sebeplerin başında kullanım şekli, marka ve model sayılabilir. Her arıza, ayrı ayrı ele alınmalı ve tamiri de bu yönde gerçekleştirilmelidir. Aksi halde yapılacak bir hata, vahim sonuçlar ile karşılaşılmasına neden olabilir. Bu nedenle herhangi bir arıza durumunda yapılması gereken ilk şey, buz makinesi servisi ile irtibata geçilmesidir. ADS Teknik, işinde profesyonel bir teknik servise sahiptir. Bu nedenle buz makinesi servisi olarak, bu makinelerin arızalarına hâkimdir. Arıza bildiriminin ardından makineye en kısa sürede ve en doğru şekilde müdahale ederek zarara uğramanızı önler, işlerinizin devamlılığını sağlar.

Buz makineleri arızaları arasında en ciddi olanı motor arızaları ve kompresörde oluşan sorunlardır. Yine makineniz soğutmuyor ise sorun fan motorunda olabilir. Bu gibi durumlar sigorta atmasına ya da gürültülü çalışmaya neden olabilir. Bu nedenle arızalar titizlikle değerlendirilmeli ve profesyonelce yaklaşılmalıdır. Buz makinesi arızalarınız için ADS Teknik ile irtibata geçebilir, arızanızın kısa süre içinde, profesyonel kişilerce giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Garantili Yedek Parça Hizmeti

Buz makineleri de her elektronik makinede olduğu gibi arıza çıkarabilirler. Bu arızalar, kısa süre içerisinde en doğru şekilde giderilmelidir. Aksi takdirde işletmelerin işleri aksayabilir. ADS Teknik, işletmelerin bu arızalar sonucunda yaşadıkları sıkıntıları bilir ve bu nedenle en hızlı hizmeti sunar. Bunun yanında yedek parça gereksinimi durumunda parçaların değişimini 1 yıl garantili olarak gerçekleştirir.