0532 321 56 77

Endüstriyel Mutfak Servisi

Empero Bulaşık Makinesi Servisi

Empero Bulaşık Makinesi Servisi

Her işin kendi içinde incelikleri özellikleri var. Servis olgusu da son derece geniş kapsamlı olan ve tematik olarak adlandırılabilecek olan işlerdendir. Çok farklı markaların ürüne bağlı hizmet veren bu alanda uzmanlaşmış teknik servisleri vardır. Biz de firma olarak Empero servisi olarak Empero markasının ürünleri için son derece özel, müşteri odaklı hizmet veren alanında öncü bir kuruluşuz.

Empero Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

Empero servisi olarak markamızın yolunda giderek alanında uzman ve deneyimli, eğitimli nitelikli son derece elit ve profesyonel bir kadro ile kesintisiz hizmet vermektedir. Tüm yasal belgeleri olan bir firmayız.

Empero markalı bulaşık makinesinde kullanıcı hatalarında kaynaklı arızalar ve teknik arızalar olmak üzere 2 tip arıza mevcuttur. Genellikle kullanıcı hatalarından kaynaklanan sorunların çözümü daha basittir ve uygun fiyatlıdır. Aynı gün hızlı çözüm sağlanır.
Teknik arıza kaynaklı problemlerde sorunun tespiti ve çözümü biraz daha zaman alabilir. Parça değişimi gibi durumlarda 1-2 gün süren durumlar oluşabilir. ADS Teknik Servis olarak aynı gün sorunu çözmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.
Firmamızda markanın tüm ürünleri için hizmet verilir. Bu alanda üç ana eksende hizmet veriyoruz. Bunlardan ilki elbette muhtelif sebeplere bağlı olarak ortaya çıkan arıza bakım olayları ve gerekli olması durumunda parça değişimidir. Şayet Empero servisi olarak parça değişimi yapılacak ise müşterilerimize gerekli bilgilendirme yapıldıktan sonra orijinal yedek parça değişimi garantili olarak yapılır. Bu işlem dışında endüstriyel mutfak ürünleri için son derece önemli olan temizlik işleri ve periyodik bakım işlemleri de gerçekleştirilir. Firmamız bu alanda da tam olarak profesyonel olarak hizmet verir.

Firmamızın Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar

Empero bulaşık makinesi servisi olarak ücretlerimiz için net bir rakam vermek söz konusu değildir. Net bir bilgi için müşteri temsilcimiz ile görüşmeniz gerekir. Bu noktada yılda bir kere fiyatlarımızda ayarlama yapılmaktadır. Ödeme konusunda ise müşteriye her türlü kolaylık gösterilmekte ve kendilerine farklı çözümler sunulmaktadır. Kredi kartı ile ödeme yapılacağı gibi, peşin ya da hesap numaramıza havale yapılması gibi seçenekler de mevcuttur. Standart ürüne göre değişmeyen bir teknik servis ücretimiz vardır. Bunun yanında parça değişimi yapılır ise ayrıca parça parası faturaya yansıtılır. Temizlik ve bakım için de alınan ürün özelliğine göre belirlenmiş olan standart ücretlerimiz vardır. Bölgelere göre fiyatlarımız değişmez.