0532 321 56 77

Endüstriyel Mutfak Servisi

Empero Buz Makinesi Servisi

Empero Buz Makinesi Servisi

Empero buz makinesi cihazında meydana gelen arızaların en başında kullanım şekli, marka ve model yer alır. Her arıza, ayrı ayrı ele alınmalı ve tamiri de bu yönde gerçekleştirilmelidir. Aksi halde yapılacak bir hata, vahim sonuçlar ile karşılaşılmasına neden olabilir. Bu nedenle herhangi bir arıza durumunda yapılması gereken ilk şey, buz makinesi servisi ile irtibata geçilmesidir. Empero buz makinesi servisi olarak, anında arıza tespiti, yedek parça temini, bakım ve onarım işlemi yapıyoruz.

Profesyonel Teknik Kadro

Endüstriyel mutfak ürünleri, bakım ve arızaları durumunda işinde uzman kişiler tarafından müdahale edilmesi gereken makinelerdir. Buz makineleri de bu ürünler arasında yer almaktadır. Bu nedenle Empero buz makinesi servisi olarak tercih ettiğiniz teknik servis konusunda titiz davranmalı, referansı bulunmayan, tecrübesiz firmalardan uzak durmalısınız.

Empero Teknik Servis Hizmeti

Empero teknik servis hizmeti randevunuz sonrası bölgenize bağlı olarak gün içinde sağlanmaktadır. Garanti kapsamını doldurmuş ürünlerinize en uygun fiyat garantisiyle 1 yıl malzeme ve işçilik garantisi verilmektedir.

Servis talepleriniz için [telefon] numaralarımızdan randevu talebi oluşturabilirsiniz.

ADS Teknik Servis olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.