Endüstriyel Bulaşık Makine Çeşitleri

Endüstriyel bardak yıkama tipi bulaşık makinası: bardaklarınızı kısa sürede 1 dakikalık, 2 dakikalık, programları kullanarak istediğiniz gibi sağlıklı ve temiz çıkmasını sağlar.

Endüstriyel 500’lük tezgâh altı tabak yıkama tipi bulaşık makinası: bulaşıklarınızı ve tabaklarınızı 1 dakikalık 2 dakikalık ve 3 dakikalık programlar gibi kısa sürede tertemiz bir bulaşık çıkmasını sağlar.
Endüstriyel 1000’lik giyotin tipi bulaşık makinası: 1 dakikalık ve 2 dakikalık programları kullanarak tabaklarınızı ve bardaklarınızı istediğiniz hijyenikte ve tertemiz çıkmasını sağlar.

Endüstriyel 2000’lik konveyörlü tipi bulaşık makinası: konveyörlü bulaşık makinaları büyük fabrika ve daha çok okullarda kullanılır. Bir seferde 150 ile 200 tabak yıkama kapasitesine sahip bu makina bulaşığı, tabakları, bardakları 1 veya 3 dakika arasında istenilen temizlikte ve parlaklıkta çıkarabilme özelliğine sahiptir.

Endüstriyel mutfak cihazlarınızda herhangi bir arıza durumunda hemen servis numaramızdan destek alarak 1 yıl servis ve parça garantili hizmet alabilirsiniz. Uzman kadromuz ile her konu mutfak cihazlarınızın yüksek performans göstermesi için yanınızdayız.

Randevu için 0532 321 56 77 numaralardan bize ulaşabilirsiniz. 

Destek markalarımız: Öztiyakiler, Empero, Fagor, Kayalar, Adona, Edesa, Electrolux, Hilta, İnoksan, Miele, Mayapaz, Myco, Tolon, Winterhalter, Zanussı, S2000, Alveo, Maksan