0532 321 56 77

Endüstriyel Mutfak Servisi

Endüstriyel Bulaşık Makine Servisi

Endüstriyel Bulaşık Makine Servisi

Endüstriyel Bulaşık Makine Servisi

Endüstriyel mutfak ürünleri pek çok işletme tarafından kullanılan ürünlerdir. Bu işletmeler arasında; kafe, bar, restoran,  fastfood, tatil köyleri, hastane, askeri birlikler, okullar, fırınlar, catering firmaları gibi profesyonel mutfaklar yer almaktadır.  Bu endüstriyel mutfaklarda; set altı bulaşık makineleri, giyotin tip bulaşık makineleri, bardak yıkama makineleri ve konveyörlü bulaşık makineleri en çok kullanılanlar arasında yer almaktadır.

ADS Teknik, endüstriyel bulaşık makineleri arızalarına hâkim bir endüstriyel mutfak teknik servisidir. Bu anlamda endüstriyel bulaşık makine servisi dâhilinde tüm arızalara kısa süre içerisinde ve en doğru şekilde müdahale eder. Sizin yapmanız gereken tek şey, teknik servisimizi arayarak arıza hakkında bilgilendirmenizdir. Uzman teknik ekibimiz, bulunduğunuz bölgeye göre ne kısa süre içerisinde ürünün tamiri için çalışmalara başlayacaktır.

Hızlı ve Kaliteli Teknik Servis

Endüstriyel mutfak ürünleri arasında yer alan bulaşık makineleri, gerek kullanıma bağlı olarak gerekse zaman içerisinde arıza çıkarabilirler. Bu arızaların en önemlileri arasında makinenin çalışmaması ve su almaması yer alır. Bunların nedeni ise; kapı kilidinin anahtara basmaması, kapının iyi kapanmaması, su seviye anahtarı arızası ve elektrikli musluk arızalarıdır. Aslına bakılırsa daha pek çok sebep sayılabilir.

Endüstriyel bulaşık makineleri ile ilgili bir arıza ile karşılaştığınızda yapmanız gereken, herhangi bir müdahalede bulunmadan endüstriyel bulaşık makine servisi ile irtibata geçmektir. Ancak teknik hizmet alacağınız servisin güvenilir ve kaliteli hizmet verdiğinden emin olmanız gerekmektedir. Aksi durumda işinde tecrübesiz bir servis, makinenizde çok daha büyük arızalara neden olabilir. Bu da işletmeniz için hem zaman kaybı hem de maddi kayıp anlamına gelmektedir.

ADS Teknik, 2003 yılından bu yana sektörde edindiği tecrübeler ile müşterilerine en kaliteli ve güvenilir endüstriyel mutfak ürünleri teknik servis hizmeti sunmaktadır.

7/24 Kesintisiz Hizmet

Endüstriyel bulaşık makinesi servisi sunan ADS Teknik, 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan hizmet anlayışı ile birlikte garantili yedek parça değişimi yapmaktadır. Bu hizmet dâhilinde, değişimi yapılacak parçanın garanti süresi dolmuş olsa da 1 yıl garantili olarak yenisi ile değiştirilir.