0532 321 56 77

Endüstriyel Mutfak Servisi

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Çeşitleri Nelerdir?

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Çeşitleri Nelerdir?

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Çeşitleri Nelerdir?

Otel, kafe, bar ya da yemekhane gibi bir işletmeniz varsa, endüstriyel mutfak ürünlerine ihtiyacınız vardır. Çünkü ev tipi ürünlerin kapasitesi, işleriniz için yetersiz gelecek ve işlerinizin hızlı bir şekilde yürümesine engel olacaklardır. İhtiyacınız olan mutfak ürünleri içerisinde en önemlisi endüstriyel bulaşık makineleridir. Bu makinelerin her türlü bakım ve onarımı, Edesa endüstriyel servisi tarafından titizlik ile kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir.

İşletmeniz için tercih edebileceğiniz birçok endüstriyel bulaşık makinesi çeşidi bulunmaktadır. Siz de işletmenizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bu çeşitler arasından birini tercih edebilirsiniz. Peki, tercih edebileceğiniz endüstriyel bulaşık makinesi çeşitleri nelerdir?

Fonksiyonel Olarak Endüstriyel Bulaşık Makineleri

Bardak Yıkama Makineleri

Endüstriyel bulaşık makineleri arasında yer alan bardak yıkama makineleri, daha çok içecek türü servisin yapıldığı işletmeler tarafından tercih edilmelidir. Sadece bardak yıkama işlemi için bir makineye ihtiyacınız varsa işletmeniz için satın alabilirsiniz.

Tezgâh Altı Bulaşık Makineleri

Dışarıdan bakıldıklarında ev tipi bulaşık makinelerine benzeyen bu ürünler, tezgâh altında konumlandırılabilmeleri nedeniyle bu isim ile anılmaktadır. Bunun yanında hem yüksek hem de düşük sıcaklıkta yıkama yapan bu makineleri satın alarak işletmenizin işlerini hafifletebilirsiniz. Yine herhangi bir arıza yapmaları ya da bakım ihtiyaçları durumunda Edesa servisini arayarak arızanın kısa süre içerisinde giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Kapılı Tip Bulaşık Makineleri

Kapılı tip bulaşık makineleri, tezgâh altı bulaşık makinelerine göre daha büyük boyutludur. Aynı zamanda bulaşık yıkama kapasiteleri de daha yüksektir. Saatte ortalama 1000 parça yıkama yapabilen bu ürünleri, özellikle orta ölçekli işletmeler için tercih edebilirsiniz.

Konveyor Tipi Bulaşık Makineleri

Büyük ölçekli bir işletmeniz varsa, ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayabilecek endüstriyel bulaşık makinesi konveyorlu tip makinelerdir. Bu makinelere kayan bant yardımı ile kirli bulaşık beslemesi yapılır ve temizlenenler diğer taraftan alınır. Yaklaşık olarak saatte 4000-5000 parça bulaşık yıkayabilen bu makineleri yemekhanelerde ve çok yüksek kapasiteli restoranlarda kullanabilirsiniz. Tüm bunların yanında sürekli çalışır halde olan bu makinelerin arıza yapmaları işlerinizi aksatabilir. Böyle durumlarda vakit kaybetmemek ve işlerinizi yeniden sürdürebilmek için Edesa ile iletişime geçebilir, profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.