0532 321 56 77

Endüstriyel Mutfak Servisi

Endüstriyel Buzdolabı Kullanımı ve Çeşitleri

Endüstriyel Buzdolabı Kullanımı ve Çeşitleri

Endüstriyel mutfak buzdolabı, özellik bakımından fonksiyonel bir cihazdır. -2 +8’C soğutma sistemi ile çalışmaktadır. Fan motoru ile donanımlı bir soğutma sistemine sahiptir. Dijital gösterge ve kilit sistemi kapıları mevcuttur. Kapılarda led aydınlatma sistemi ile gıda saklama ve koruma özelliğine sahip bu cihazlar 600 ile 1200 litre seçenekleri bulunmaktır.

Depo tip endüstriyel buzdolabı: Günlük yaşantınızda sürekli kullanılan bir dolap olup yarım kalan yiyecek, içecek ve gıdalarınızı saklama konusunda öncelik verilen bir dolap olup günümüzde tercih edilen dolaplar arasında yer alır.

Tezgah tip endüstriyel buzdolabı: Daha çok kapalı içecekler ve etler için tercih edilen bir dolaptır. içecekleri maximum soğulukta koruyup tüketiciye sunmanızı sağlar.

Tezgah altı tipi endüstriyel çekmeceli buzdolabı: Hazır olan kapalı kutu gıda ve yiyeceklerinizi bu cihazı tercih ederek günlük kullanımınızda işinizi kolaylaştırır ve gıdalarınızı korur.

Pizza ve salata hazırlık endüstriyel buzdolabı: Hazır hamur olan pizzalarınızı enginar ve sebzelerinizi bu dolabı tercih ederek işinizi kolaylaştırıp yiyeceklerinizin bozulmamasını sağlar.

Hamur hazırlık endüstriyel buzdolabı: Hazırladığınız hamuru veya yarım kalan hamurlu gıdalarınızı hamurluk dolabını kullanarak saklayabilir.bozulmamasını sağlayabilirsiniz

Şaraplık endüstriyel buzdolabı: Yıllanmış olup kullanmakta olduğunuz şarabı endüstriyel şaraplık dolabında muhafaza edebilir ve saklayabilirsiniz

Derin dondurucu endüstriyel buzdolabı: Şoklama yaptırıp saklayabileceğiniz tek ürün endüstriyel derin dondurucu tipi dolap tercih etmeniz gerekir. Gıda ve yiyecekleri uzun süre bu cihazın içinde saklayabilir ve koruyabilirsiniz.