Endüstriyel Fırın Tipleri

Endüstriyel elektrikli fırın: Elektrikli fırın günümüzde çok yaygın daha çık pizza yapımında, poğaça ve simit yapımında kullanılır. Endüstriyel olmasına rağmen çok yer kaplamaz ve tüm çeşitlerde sve boyutlarda bulunabilir.

Endüstriyel buharlı fırın: Buharlı fırınlar genelde restoranlarda tercih edilen bir fırındır. Suyla çalışan bu fırın ısı dahilinde buhar vererek yemeklerinizin daha çabuk, saatinden erken pişirme özelliğine sahiptir, yapılan analizler ve anketler sonrası yemeğe lezzet kattığı doğrulanmıştır.

Endüstriyel gazlı fırın: Gazlı fırınların çalışma sistemi diğer fırınlara alışık olmayan tüketicilerimiz için daha kullanışlı ve tercih edilen bir fırındır. Gazlı olup elle müdahale edilebilir. yemeklerinizi ister kısık ateşte ister yüksek ateşte pişirmenizi sağlar.

Endüstriyel konveksiyonlu fırın: Konveksiyonlu fırınlar 3 adet turbo rezistans ile çalışma özelliğine sahiptir. Aynı anda 1 den çok tepsi kullanılabilen ve tercih edilen bir modeldir fan motoru yardımıyla yiyecekleri kısa sürede pişirir. temizliği ve bakımı kolay yapılan bir üründür.

Endüstriyel mutfaklarda genellikle bu tip fırınlar kullanılmaktadır. Ads teknik olarak endüstriyel fırınlarınıza teknik servis bakım hizmetleri vermekteyiz. Randevu için 0532 321 56 77 numaralardan randevu alabilirsiniz.