0532 321 56 77

Endüstriyel Mutfak Servisi

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Bakımı

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Bakımı

Endüstriyel mutfak ekipmanları bakımı Olarak kaliteli ve dürüst çalışma politikası ile sizlere en kaliteli desteği vereceğiz. Uzman ekiplerimiz sizlere yardımcı olacak ve çalışmaları ile  uzmanlığını kanıtlayacaktır. Siz Sadece Ads Teknik Firmamızı aramanız yeterli olacaktır.

1 endüstriyel bulaşık makinesi genel bakımı

Müşteri şikayeti üzerine Cihaz atölyeye alınır. Ve teste bağlanır kazan temizleyici Kimyasalı ile cihazın içine dökülerek makinenin Isınması beklenir Yarım saat ila 1 saat arasında bekledikten sonra ısındığından emin olduktan sonra cihaz 5 dakika arayla 20 defa yıkama yaptırılır Böylece en dar hortumdan En geniş hortumlarına kadar bu kimyasalın ulaşması sağlanır tüm gözenekler kullandığımız bu kimyasal ilaç ile açılır filitresi çıkartılıp kimyasal ilaç ile temizliği yapılır Ve tanzikli su ile arındırılır fiskiyeleri sökülüp tek parça haline getirilip bakımı yapılır tekrar yerine montajı yapılır cihaz drenaj motoru ise su boşaltma motoru sökülür iç temizliği yapılır ve tekrardan yerine montajı yapılır son olarak sık karşılaştığımız yıkama motoru arızalarında daha çok içine yabancı cismin Kaçtığından dolayı yıkama motoru Sökülüp bakımı yapılıyor Ve tekrar montajı yapılarak cihazı hazır konuma getirerek müşteriye sorunsuz hasarsız kusursuz uzman deneyimli ekibimizle teslimatını sağlıyoruz.

2 Endüstriyel Sanayi fırın bakımı :

Periyodik olarak altı ayda bir bakımı yapılması gereken bu fırınlar Sık arıza yapmasa da kullanıcı hatalarından kaynaklanan arızalar görülmektedir fırın bakımı ya çözücü gibi ilaçlarla bakımı yapılarak temizliği sağlanır bu işlem cihazı almadan yerinde yapılabilmektedir.

3. Endüstriyel Ocak bakımı

Endüstriyel ocaklar yemek pişirme esnasında taşmadan dolayı kaynaklanan arızalar oluşmakta olup Ocak Bek ve Alev tutucu sensörlere Zarar vermektedir çözümü ise periyodik bakımları biz teknik servisleri arayarak yaptırabilirsiniz.

4 endüstriyel sanayi tipi fritöz bakımı :

Firitözler çok sık arızalan masada Ya ile çalışan cihazlar olduğu için günlük bakımı yapılması gerekir aksi taktirde katılaşmadan dolayı rezidans ve Termostat arızası meydana gelmektedir çözüm ise bu tip arızalar meydana gelmeden kullanıcının İşi bittikten sonra cihazın bakımının kendisinin yapmasını öneririz.

5 endüstriyel buzdolabı bakımı :

Endüstriyel dolapların bakımı zamanında yapılmadığı taktirde Soğutmuyor sürekli çalışıyor gibi şikayet ve arızalarla karşılaşabiliyoruz. Buna istinaden sık karşımıza çıkan soğutmuyor şikayetinin sebebi Motora bağlı evabın bakımının yapılmadığını görüyoruz.Ve müşteriye bunu göstererek yapılmasını sağlıyoruz

6. Endüstriyel Buz makinesi bakımı :

Buz makinaları genelde yazın arıza göstermektedir bakımların sezon başlarında yapılsada sürekli çalışan cihaz olduğu için arızaları buz yapmıyor, su almıyor, püskürtme yapmıyor gibi şikayetlerle karşılaşabiliyoruz böyle durumlarda teknik servise danışmadan müdahele halinde daha çok masraf açtığı aşikardır dışarıdan müdahale edilmesi istenmez. Bakımları servisiniz tarafından yapılıp herhangi bir arıza durumunda servisinizi çağırmalısınız.

7.Endüstriyel Ekmek doğrama makinesi bakımı :

Sanayi tip ekmek doğrama makinesi aşırı çalışan cihaz olup arıza açmayan makinalardır bakımı nadir yapılsada çalışmıyor yada sigorta attırıyor gibi şikayetlerle karşı, karşıya kalabiliyoruz senelik bakımlarında doğrama bıçakları kontrollü, motor kayışı diş inceliği, ve motor kontrolleri yapılarak müşteriye bilgisi verilerek müdahalesi yapılır. Ve sağlam sorunsuz teslim edilir. Endüstriyel mutfak ekipmanları bakımı için esnek çalışma zamanları ile sizlerleyiz.