0532 321 56 77

Endüstriyel Mutfak Servisi

Endüstriyel Mutfak Ürünleri Nelerdir?

Endüstriyel Mutfak Ürünleri Nelerdir?

Endüstriyel Mutfak Ürünleri Nelerdir?

Son dönemlerde birçok işletmenin neredeyse eli ayağı durumuna gelen endüstriyel mutfak ürünlerine olan rağbet gün geçtikçe daha da artıyor. Bu ürünler, ev tipi mutfak ürünlerine göre çok daha dayanıklı ve uzun ömürlüdürler. Bunun en önemli nedeni ise dayanıklı, paslanmaz malzemelerden imal edilmeleridir. Ancak işletmeler bu dayanıklı ve güçlü ürünler yerine ev tipi ürünleri tercih ederlerse iş verimleri düşer, işlemlerinin işleyişi yavaşlar. Bunun yanında işleri yavaşlatan bir diğer unsur ise bu cihazların bakımlarının yapılmaması ve arızalanmalarıdır. Ancak Winterhalter endüstriyel servis, bu cihazları arızalarının kısa sürede tespit eder ve en kısa sürede yeniden hizmet verir duruma getirir. Peki, işletmelerin işlerinin yürümesi için önemli olan bu ürünler hangileridir?

Endüstriyel Mutfak Ürünleri

Soğutucular

Soğutucular, birçok firma tarafından tercih edilen ve uzun yıllar boyunca kullanılabilen ürünlerdir. Bu cihazlar, gıda sektörü için oldukça önemlidir. Çünkü kısa süre içerisinde bozulabilecek gıda ürünlerinin oldukça hijyenik koşullarda, uzun süre saklanmasını sağlarlar. Fakat endüstriyel soğutucular her ne kadar dayanıklı malzemelerden üretilseler de bazen arızalanabilirler. Böyle durumlarda Winterhalter servisi ile irtibata geçerek sorununuzun kısa süre içerisinde çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Bulaşıkhane Ekipmanları

Profesyonel mutfaklar için olmazsa olmaz cihazlar, endüstriyel bulaşık makineleridir. İşletmelerin tercihine göre birçok bulaşık makinesi modeli üretilmektedir. Bunlar arasında set altı bulaşık makineleri, giyotin tip bulaşık makineleri, konveyörlü bulaşık makineleri ve bardak yıkama makineleri yer almaktadır. Bu bulaşık makinesi çeşitleri, işletmeler tarafından en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Açık Büfe Elemanları

Endüstriyel mutfak ürünleri arasında açık büfe elemanları da yer almaktadır. Bu ürünler arasında en çok tercih edilenler benmariler ve açık büfe sunumlar yer almaktadır. Bu ürünler arasında yer alan benmari cihazları, sıcak gıda ürünlerinin soğumasını önlerler ve belli bir sıcaklıkta kalmalarını sağlarlar.

Pişiriciler

Gıda sektöründe yer alan profesyonel mutfaklar için önemli bir diğer ürün ise pişirici mutfak cihazlarıdır. Mutfakların e önemli yapı taşlarından birisi olan pişiriciler arasında; gazlı ocaklar, fırınlı ocaklar, set üstü ocaklar ve elektrikli ocaklar bulunmaktadır.

Siz de endüstriyel mutfak ürünleriniz ile ilgili her türlü arıza ve bakım hizmeti için Winterhalter ile irtibata geçerek, profesyonel bir teknik ekipten yardım alabilirsiniz.