0532 321 56 77

Endüstriyel Mutfak Servisi

Endüstriyel Ocak Teknik Servisi

Endüstriyel Ocak Teknik Servisi

Endüstriyel mutfakların en önemli yapı taşlarından birisi olan endüstriyel ocaklar, büyük mutfakların ihtiyacıdır. Özellikle müşteri yoğunluğunun fazla olduğu mutfaklar için bu ürünler hayati önem taşımaktadır. Bu nedenle sürekli olarak bakımları yapılmalıdır. Aksi durumda arızalanabilirler. Bu durum da işletmelerin işlerinin aksaması anlamına gelmektedir. ADS Teknik olarak sunduğumuz endüstriyel ocak servisi ile ürünlerin arızalarını tespit eder, en kısa sürede tamirini gerçekleştirir ve işlerinizi devam ettirmenizi sağlarız.

ADS Teknik, sektöründe edindiği tecrübe ve referansları ile tercih edilen bir endüstriyel mutfak servisi haline gelmiştir. Tercih edilen ve güvenilir bir firma olmanın verdiği sorumlulukla her geçen gün teknik ekibimizi ve hizmetlerimizi geliştirmekteyiz.

Güvenilir ve Hızlı Hizmet Anlayışı

Endüstriyel ocaklar, ev tipi ocaklara oranla çok daha yüksek kaloride enerji verirler. Çünkü çok sayıda müşteriye hazırlanacak yemekler için tasarlanmışlardır. Bu ocakların farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitleri şöyle sıralayabiliriz:

  • Gazlı Ocaklar
  • Set Üstü Ocaklar
  • Fırınlı Ocaklar
  • Yer Ocakları
  • Elektrikli Ocaklar

Endüstriyel ocaklar arasında yer alan gazlı ve elektrikli ocakların özellikleri farklılık göstermektedir. Gazlı ocaklar, elektrikli ocaklara göre daha fazla enerji verirler ve ürünlerin kısa sürede pişmesini sağlarlar. Elektrikli ocaklar, daha çok gazın bulunmadığı yerlerde tercih edilir. Bunun yanında elektrikli ocaklarda alev olmadığı için kaza riski de daha düşüktür.

Endüstriyel ocaklar, dayanıklı metal malzemeden üretilirler. Ancak zamanla ocakların parçaları paslanabilir ya da sıcaklığa bağlı olarak aşınmalar oluşabilir. Bu aşınmalar, gaz kaçaklarına neden olabilir. Böyle bir durumda yapmanız gereken ilk şey, vakit kaybetmeden bir endüstriyel ocak servisi ile irtibata geçmektir. Ancak tercih ettiğiniz firmanın tecrübeli olup olmadığından emin olmalısınız. Eğer referansları güçlü ve işinin ehli bir firma ile çalışmazsanız, arızanız giderilemeyebilir. Bunun yanında ocağınızda çok daha ciddi arızalar yaşanabilir.

Endüstriyel ocak servisi

ADS Teknikendüstriyel ocak servisi olarak sektörde edindiği tecrübesi, güçlü referansları ve uzman ekibi ile 7/24 hizmetinizdedir. Endüstriyel ocak arızalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Arıza bildiriminizin ardından, profesyonel teknik ekibimiz gün içerisinde arızanızı giderecek, işlerinizi devam ettirebilmeniz için elinden geleni yapacaktır.