0532 321 56 77

Endüstriyel Mutfak Servisi

Endüstriyel Soğutucu Teknik Servisi

Endüstriyel Soğutucu Teknik Servisi

Endüstriyel soğutucu sistemleri; birçok firma tarafından tercih edilen, uzun ömürlü ve kaliteli ürünlerdir. Günümüzde teknolojinin de gelişimi nedeniyle bu sistemler, uzun soluklu ve hijyenik ortamlar oluşturabiliyorlar. Bu nedenle özellikle gıda sektörü tarafından tercih edilen endüstriyel buzdolabı gibi soğutucu ürünleri, en kaliteli soğutmayı en ekonomik şekilde sunmaktadır.  Ancak soğutucu ürünler de zaman zaman arıza çıkarabilmektedir. Endüstriyel soğutucu servisi için ADS Teknik ile iletişime geçebilir, kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet almanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Profesyonel Kadro

Endüstriyel soğutucu ürünlerinin kalitesi, gıdaların korunması ve sevkiyatı için oldukça önemlidir. Özellikle kısa süre içerisinde bakteri üretebilecek et ürünlerinin saklanmasında ve korunmasında bu ürünler hayati önem taşımaktadır.

Endüstriyel buzdolabı ürünlerinin de dâhil olduğu soğutucu ürünler, kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmelidir. Çünkü oluşabilecek küçük arızalar dahi tonlarca etin ya da diğer başka gıda ürünlerinin ziyan olmasına neden olabilir. Bunun önüne geçebilmek için ekstra güvenlikli donanıma sahip endüstriyel soğutma sistemleri tercih edilmelidir.

Endüstriyel soğutma ürünleri, kanun ve yönetmeliklerde belirtilmiş standartlar arasında çalışması gerekmektedir. Özellikle et gibi gıda ürünlerinin korunması adına kullanılan endüstriyel buzdolabı makinelerinin 7/24 hizmet vermeleri gerekmektedir. Sürekli olarak çalışması gereken bu cihazların zaman zaman bakımı yapılmalıdır. Bakımı yapılmaması ya da kullanım hatası nedeniyle bu ürünler arızalanabilir. Soğutucu ürünlerin arızalanması durumunda güvenilir bir teknik servis ile çalıştığınızdan emin olmalısınız. Özelikle herhangi bir referansı bulunmayan, tecrübesiz servislerden uzak durmalısınız. Aksi halde endüstriyel buzdolabı gibi ürünler çok daha büyük arızalar çıkarabilir. Bu da işletmeniz için hem zaman hem de maddi kayıp anlamına gelmektedir.

Endüstriyel Soğutucu Servisi

ADS Teknik, sektördeki tecrübesi ve profesyonel kadrosu ile birlikte endüstriyel soğutucu servisi sunmaktadır. Endüstriyel soğutucuların işletmeler için ne kadar önemli olduğunun farkında olarak hareket eder, arıza bildiriminizin ardından en kısa süre içerisinde tamir işlemini gerçekleştiririz.

Garantili Yedek Parça

ADS Teknik olarak sunduğumuz kaliteli hizmetlerden birisi de garantili endüstriyel soğutucu yedek parça hizmetidir. Bu hizmet dâhilinde değişimi yapılan yedek parçanın garanti süresi dolmuş olsa dahi 1 yıl garantili olarak değişimi gerçekleştirilir.