0532 321 56 77

Endüstriyel Mutfak Servisi

Endüstriyel Temizlik Malzemeleri

Endüstriyel Temizlik Malzemeleri

Endüstriyel Temizlik Malzemeleri

9Endüstriyel mutfaklar ürünleri; daha çok otel, bar, pastane, restoran ve fabrika gibi işletmelerin kullandığı, evde kullanılan mutfak ürünlerine göre çok daha dayanıklı ürünlerdir. Bunun yanında evde kullanılan mutfak ürünlerine göre kısa süre içerisinde çok daha fazla iş bitiren endüstriyel mutfak ürünleri, işletmeler için olmazsa olmazdır. Bu ürünlerin arızalanmaları ya da yeterli performansta çalışmamaları durumunda, işinizin aksamaması ve vakit kaybetmemek için Empero endüstriyel servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Endüstriyel mutfak ürünlerinin arızalanmaması, yüksek performansta çalışması ve daha uzun ömürlü olabilmesi için doğru temizlik malzemeleri kullanılmalıdır. Aksi halde kötü temizlik malzemeleri nedeniyle makineler arızalanabilir. Özellikle endüstriyel bulaşık makinelerinde kaliteli deterjan kullanılmazsa bulaşıklar temizlenmez ve hatta makinenin parçaları zarar görebilir.

Endüstriyel mutfaklar için kullanılan temizlik malzemeleri, ev temizlik ürünlerinden farklıdır. Daha profesyonel ürünler olan bu temizlik malzemeleri, endüstriyel mutfak ürünlerinin verimli çalışması için büyük önem taşırlar.

Kısa Sürede Derinlemesine Temizlik

Endüstriyel mutfak ürünleri için profesyonel temizlik ürünlerinin kullanılması, sadece hijyen açısından önem taşımaz. Aynı zamanda işletmelere zamandan da kazandırır. Çünkü bu ürünler kısa sürede kolay temizlik sağlarlar. Örneğin, inox malzemelerin temizliği için özel olarak üretilmiş temizleyicileri kullanmanız durumunda çok fazla iş gücüne gerek kalmadan kısa sürede hijyen sağlamış olursunuz. Üstelik bu ürünler, paslanmaz çelik malzemenin özellikleri göz önünde bulundurularak üretildiği için ürünleri çizmezler ve deforme olmalarına neden olmazlar.

Kalitesiz temizlik ürünleri, özellikle de endüstriyel bulaşık makinelerinin arızalanmasına neden olabilir. Böyle durumlarda işlerinizin aksamaması için Empero servisi ile iletişime geçebilir, profesyonel bir ekipten, hızlı hizmet almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Endüstriyel mutfaklarda yoğun sirkülasyon olduğu için kirlenme sıklığı daha yüksektir. Ancak temizliğin zararsız maddelerden yapılması kadar pratik olması da oldukça önemlidir. Özellikle yağ sökücü, leke çıkarıcı, çamaşır suyu, paslanmaz çelik parlatıcısı ve metal iz temizleyicisi gibi ürünler endüstriyel mutfaklar için özel olarak üretilmiş olmalıdır. Aksi takdirde mutfak çalışanları endüstriyel mutfak ürünlerinin temizliği ile çok vakit kaybedecek ve işler aksayacaktır.

Profesyonel mutfaklarda kullanılan temizlik malzemeleri, endüstriyel mutfak ürünlerinin performansını etkilemektedir. Bu ürünlerin arızalanmaları durumunda ise Empero ile irtibata geçebilir, kaliteli ve hızlı bir hizmet alabilirsiniz.