Fagor Teknik Servis

Fagor Teknik Servis

Fagor; ürünlerini beş kıtada birden pazarlayan, otellere, çamaşırhanelere ve soğutma sektörüne ekipman sağlayan bir firmadır. ADS Teknik, sektörünün aranan ve tecrübeli endüstriyel mutfak servisi olarak, Fagor marka mutfak ürünleri için servis sunmaktadır.

Fagor marka mutfak cihazları arasında pişirme ürünleri, fırınlar, bulaşık makineleri ve global soğutma makineleri yer alır. Genellikle dayanıklı metal malzemelerden imal edilen bu ürünlerin her türlü bakım ve tamir ihtiyaçları için firmamız ile irtibata geçebilir, kaliteli Fagor servisi alabilirsiniz.

Fagor Teknik Servis

Hızlı Teknik Servis

AYNI GÜN SERVİS HİZMETİ

Servis ve Parça Garantisi

1 YIL GARANTİ

Profesyonel Teknik Servis

DENEYİMLİ TEKNİK EKİP

Uzman Kadro ile Tamir ve Bakım Hizmeti

Endüstriyel mutfak ürünleri; oldukça dayanıklı malzemelerden üretilen, kolay temizlenen, kullanışlı ürünlerdir. Ancak yeterli bakımın yapılmaması ya da daha birçok farklı sebepten dolayı arıza çıkarabilirler. Böyle durumlarda arızalı mutfak ürünlerine acilen müdahale edilmelidir. Çünkü bu ürünler, işletmeler için hayati önem taşır. Tamirleri ne kadar gecikirse, işletmelerin maddi kaybı da o kadar çok olacaktır.

Mutfak ürünlerinin tamiri ve bakımı herkes tarafından yapılabilecek bir işlem değildir. Uzman ve işinde tecrübeli endüstriyel mutfak servisi tarafından yapılmalıdır. Aksi durumlarda işinin ehli olmayan kişilerce yapılan işlemler, bu ürünlerde geri dönülmez hasarlara neden olabilir. Siz de endüstriyel mutfak ürünlerinizin arıza yapması durumunda, işinde uzman ve sektöründe edindiği tecrübe ile hizmet veren ADS Teknik ile irtibata geçebilir, kaliteli ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz.

Kesintisiz Hizmet ve Yedek Parça Garantisi

Endüstriyel mutfak ürünlerinin arızalanmaları durumunda, hızlı müdahale edilmesi gerekmektedir. Aksi bir durumda zamanında giderilmeyen arızalar, işletmeler için hem zaman hem de maddi kayba neden olabilir. ADS Teknik olarak, işletmelerin arıza bildirimlerinin ardından en kısa sürede harekete geçer ve kaliteli bir Fagor servisi sunar.

Tüm bunların yanından, mutfak ürünlerinin arızaları sırasında parça değişimi yapılması gerekebiliyor. Böyle durumlarda firmamız üründeki arızalı parçayı tespit eder ve değişimin gerçekleşmesini sağlar. Yine değişimi yapılacak yedek parçanın garanti süresi dolmuş olabilir. Anca firmamız, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak 1 yıl garantili olarak yedek parça hizmeti sunar. Değişimin ardından yedek parçada 1 yıl içerisinde oluşabilecek arızalarda ücretsiz değişim gerçekleştirilir.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Fagor Ürünleri

Fagor 2000 Tb Bulaşık Makinesi
Fagor 2000 Tb Bulaşık Makinesi

Fagor 2000 Tb Bulaşık Makinesi, teknik servisi olarak bakım, onarım ve yedek parça temini sağlıyoruz.

Fagor 1000 Tb Bulaşık Makinesi
Fagor 1000 Tb Bulaşık Makinesi

Fagor 1000 Tb Bulaşık Makinesi, teknik servisi olarak bakım, onarım ve yedek parça temini sağlıyoruz.

Fagor Bulaşık Yıkama Makinesi
Fagor Bulaşık Yıkama Makinesi

Fagor Bulaşık Yıkama Makinesi, teknik servisi olarak bakım, onarım ve yedek parça temini sağlıyoruz.

Fagor Bardak Yıkama Makinesi
Fagor Bardak Yıkama Makinesi

Fagor Bardak Yıkama Makinesi, teknik servisi olarak bakım, onarım ve yedek parça temini sağlıyoruz.