Endüstriyel Mutfak

Endüstriyel Mutfak Ürünleri Fiyatları

Endüstriyel mutfak ürünleri; özellikle otel, bar, restoran ve kafe gibi mekânlarda kullanılan oldukça kullanışlı ürünlerdir. İş yoğunluğu fazla olan mutfaklarda işlerin kolaylaşmasını ve hızlı ilerlemesini sağlayan bu ürünlerin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar arasında bulaşık makineleri, buzdolapları, fırınları ve ocakları sayabiliriz. Ancak bu ürünler, evlerde kullanılanlardan farklı olarak çok daha fazla işi aynı anda yapabilen ürünlerdir. Bu mutfak ürünlerinin fiyatları marka, model ve makinenin türüne göre değişiklik göstermektedir. Çoğunlukla paslanmaz çelikten üretilen bu dayanıklı ürünlerin arıza yapmaları durumunda Maksan endüstriyel servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Endüstriyel Mutfak Ürünlerinin Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Endüstriyel mutfak ürünlerinin fiyatları, pek çok farklı etkene göre belirlenmektedir. Bu ürünlerin fiyatları belirlenirken ürünün markası, modeli ve çeşidi göz önünde bulundurulur. Bunun yanında endüstriyel mutfak ekipmanı satın alacaksanız fiyatları karşılaştırırken ürünün sertifikalarına göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Yine doğalgazlı ürünleri karşılaştırırken mutlaka CE belgesine göre değerlendirmelisiniz. Çünkü zincir markaların ya da kamu kurumlarının istediği bazı standartlar olabilmektedir. Endüstriyel mutfak ürünlerinin fiyatları belirlenirken bunlar mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Endüstriyel mutfak ürünleri, belli standartlara göre üretilen dayanıklı ürünler olsa da arızalanabilirler. Bu gibi durumlarda Maksan servisini arayarak soruna en uygun çözümü bulabilirsiniz.

Endüstriyel mutfak ürünleri fiyatları il ilgili karşılaştırma yaparken ürünlerin kapasiteleri de göz önünde bulundurulmalıdır. Çünkü dışarıdan bakıldığında kapasiteleri aynı gibi görünen bulaşık makinelerinden birisi diğerine göre çok daha fazla tabak yıkıyor olabilir. Bu nedenle makine kapasitesine ayrıca özen gösterilmelidir.
Profesyonel mutfaklarda kullanılan ürünlerin çok ucuz olanları tercih edilmemelidir. Çünkü bu ürünler bulaşıkları yeterince temizlemez, mutfakta yer kaplarlar ve mekânı daraltmaktan başka bir işe yaramazlar.

Endüstriyel mutfak ekipmanları üreten pek çok firma bulunmaktadır. Ancak bu firmaların ürettiği endüstriyel mutfak ürünlerinin fiyatları farklılık göstermektedir. Bu ürünleri satın almadan önce firmanın kaç yıldır hizmet sunduğuna, servis imkânı sağlayıp sağlamadığına, kurulum hizmet verdiğine ve yedek parça tedariği sağlamasına dikkat etmelisiniz. Bu ekipmanların her türlü yedek parça ve onarım ihtiyaçları için Maksan ile iletişime geçebilirsiniz.

ŞİMDİ ARA