Maksan Teknik Servis

Maksan Teknik Servis

Maksan Servisi Endüstriyel mutfak ürünleri tahmin etmek adına çalışmalar sürüyor İstanbul’da anadolu ve avrupa yakası’ndaki genel bütün ilçelere bölgelere mahallelere semtlere hizmetler sunuyoruz. Desteklerimiz kusursuz olduk yaptığımız işlerin arkasında duruyoruz alacağımız tüm ücretin karşılığını kusursuz hizmetlerimizle tamamlıyoruz oluşabilen arızalar da statik problemlerde genel sorunların çözülmesi noktasında bizler sizlere yardımcı oluyoruz, çalışmalarımız tam bir sene garantilidir hizmetlerimizde kullanmış olduğunuz yedek parçaların tamamı orijinal ve kendi ürünleridir.

Maksan Teknik Servis

Hızlı Teknik Servis

AYNI GÜN SERVİS HİZMETİ

Servis ve Parça Garantisi

1 YIL GARANTİ

Profesyonel Teknik Servis

DENEYİMLİ TEKNİK EKİP

Maksan Servis

Değerli mutfak ürünlerinin daha değerli kalabilmesi için alacağınız hizmetleri bizim gibi kusursuz destekler sunan firmalardan tercih edin çünkü ürünlerinizde kullanılan yedek parçaları özen gösteriyoruz, bizleri aradığınız gün aynı anda teknik personeller sizleri gelecektir.

Değerli müşterilerimiz Maksan markası için genel olarak İstanbul anadolu yakasında hizmet karşılıyoruz endüstriyel hizmetlerin tamamında alışabilir tercihlerin çok üstüne çıkıyoruz, bizleri aradığınız gün ürünlerinizi tamir desteği için personel ileteceğiz

Arz ve talep meselesine bağlı olarak insanların karşısına farklı iş alanları çıkıyor. Teknolojinin ilerlemesi ile beraber de sürekli olarak yeni yeni işler ortaya çıkıyor. Kimi zaman belli bir markanın satış ve servis noktaları da ürün ve marka bazlı hizmet veren işler arasında yer alıyor. İşte onlardan br tanesi de Maksan servisi olarak bizim firmamız gibi firmaların vermekte olduğu hizmetlerdir.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Maksan Endüstriyel Servisi

Adım adım gitmek gerekir ise öncelikle aslında birçok insanın logosu ile çok aşina olduğu Maksan markası hakkında bilgi vermek gerekir ise şunlar söylenebilir. Yarım yüzyılı aşkın bir süredir mutfak gereksinimleri noktasında ürün gamı sürekli olarak ilerleyen bir firmadır. Başkentimiz Ankara’da geniş bir alanda son derece profesyonel kadrolar ile üretim yapar. Firma gündelik yaşamda kullanılan klasik mutfak ürünleri kadar, endüstriyel mutfak alanında da son derece iddialıdır. İrili ufaklı farklı türden profesyonel mutfaklar için endüstriyel çözümler sunar. Maksan servisi olarak biz de aşağıda detaylı bir biçimde anlatılacağı üzere markanın endüstriyel mutfak alanında ürettiği ürünler için hizmet veren markanın beklentilerine ve vizyonuna uygun çözümler üreten bir firmayız.

Maksan Servis Merkezi

Maksan markası bugün dünya çapında hizmet veren bir marka olarak endüstriyel mutfak konusunda dünya çapında da son derece iddialıdır. Muhtelif türden pişiriciler, soğutucular, bulaşık ekipmanları, tezgahlar, yemek yapma üniteleri markanın ürün gamında yer alır. Birinci sınıf kalitede üretilen ve ilgili kalite testlerinden geçtikten sonra piyasaya garantili olarak sunulan ürünlerdir.

Ads Olarak Verdiğimiz Hizmetler Maksan servis olarak biz de markanın başkentimizde böylesine özenle ürettiği ürünleri kullanan irili ufaklı profesyonel mutfaklarda markaya yakışır bir biçimde hizmet veriyoruz. Sadece bulunduğumuz kentte değil, tüm istenen adreslere hizmet veriyoruz. Alanında olması gereken başta TSE olmak üzere tüm belgelere sahibiz. Mutlak müşteri memnuniyetini son derece önemsiyoruz. Kurumsal bir anlayış ile endüstriyel mutfak ekipmanlarında üç ana eksende siz değerli müşterilerimize çözüm sunuyoruz.

Maksan Bulaşık Makinesi Servis

Bunlardan ilki Maksan servisi olarak müşterilerimizin kullandığı ekipmanlarda yaşanan sorunların ivedilikle giderilmesidir. Arıza, tamir ve onarım konusunda alanında uzman, donanımlı, eğitimli personellerimiz ile hizmet veriyoruz. Bunun yanında endüstriyel mutfak ekipmanları için son derece önemli olan temizlik ve bakım işlerini de yine bu alanda uzman ekiplerimiz ile siz ne zaman isterseniz biz o zaman gerçekleştiriyoruz. Parça değişimi gerekir ise o zaman da sizi bilgilendirerek orijinal parça değişimini garantili olarak gerçekleştiriyoruz.

Fiyatlarımızı Belirleyen Başlıca Unsurlar Maksan servisi olarak fiyatlarımız hakkında da bilgi vermek gerekir ise fiyatlarımız verdiğimiz hizmete göre son derece uygundur. Standart bir teknik servis ücretimiz vardır. Bölgeye göre değişmez. Bunun dışında bakım ve temizlik içinde yine standart bir ücretimiz mevcuttur. Parça değişimlerinde ise parça ücreti ayrıca alınır. Ödemede ise müşterilerimize en uygun çözümler sunulur.

Maksan mutfak servisi İstanbul Anadolu yakası endüstriyel teknik servis ve Avrupa yakası endüstriyel teknik servis hizmeti vermekteyiz. Endüstriyel sanayi tipi mutfak cihazlarınızın profesyonel tamir ve bakımlarını uzman kadromuzla sağlamaktayız.

Maksan teknik servis hizmeti randevunuz sonrası bölgenize bağlı olarak gün içinde sağlanmaktadır.

Garanti kapsamını doldurmuş ürünlerinize uygun fiyat güvencesiyle 1 yıl garantili malzeme ve işçilik verilmektedir.

Servis talepleriniz için 0532 321 56 77 numaralarımızdan randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Ads Teknik Servis olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Maksan mutfak servisi İstanbul Anadolu yakası endüstriyel teknik servis ve Avrupa yakası endüstriyel teknik servis hizmeti vermekteyiz. Endüstriyel sanayi tipi mutfak cihazlarınızın profesyonel tamir ve bakımlarını uzman kadromuzla sağlamaktayız.

Maksan teknik servis hizmeti randevunuz sonrası bölgenize bağlı olarak gün içinde sağlanmaktadır.

Garanti kapsamını doldurmuş ürünlerinize en uygun fiyat garantisiyle 1 yıl malzeme ve işçilik garantisi verilmektedir.

Servis talepleriniz için 0532 321 56 77 numaralarımızdan randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Ads Teknik Servis olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.