0532 321 56 77

Endüstriyel Mutfak Servisi

Öztiryakiler Bulaşık Makinesi Kullanım Alanları ve Çeşitleri

Öztiryakiler Bulaşık Makinesi Kullanım Alanları ve Çeşitleri

Öztiryakiler bulaşık makinesi kullanım alanları ve çeşitleri, Bardak yıkama, bardak tabak yıkama, bardak tabak tabldot yıkama,tencere kazan yıkama. Bu ürünleri tercih eden ve kullanmayı düşünen tüketicilerimiz için bilgilendirici makalemiz sizlere yardımcı olacağını düşünüyoruz.

Öztiryakiler Bulaşık Makinesi Kullanım Alanları

Özellikle bilmeniz gereken bir durum var, Öztiryakiler markası endüstriyel pazara ürünler üretmektedir, Kişisel ve amotör kullanım için ürünler üretmemektedir. Sizlerde bu kaliteli markaya güvenerek ürünlerini tedarik edebilirsiniz.

Öztiryakiler Bulaşık Makinesi Çeşitleri

1 :Bardak makinesi kullanımı. Basit ve oldukça hızlı yıkama yapmaktadır tek program seçeneği ile bardakları 1 dakikada yıkayıp 30 saniyelik bir sürede durulama yapma özelliğine sahip olup. Aynı zamanda sıcak su ile durulama işleminden sonra çıkarttığı buharla kurutma yapabilmektedir tezgah altı ve tezgah üstü gibi basit kullanıma sahip ebat olarak her yerde kullanılabilir.

2: Bardak ve tabak yıkama Makinesi. Daha çok restoran ve cafelerde, kullanımı rahat 1 dakikalık ve 2 dakikalık program seçeneği olup mutfakta bulaşıkları minimuma indirmekte ve hızlı yıkamada bizlere büyük katkı sağlamaktadır. Daha çok ön görülen 1 sırada tercih edilen bir bulaşık makinası özelliğine sahiptir. Deterjan ve parlatıcı kullanımı ile daha çok su harcamamızı engelleyip, hijyenik sonuçlar vermektedir.

3 : Giyotin tip 1000’lik bulaşık tabak bardak tabildot yıkama makinası. Restorantlar ve işçi sayısı yüksek firmaların tercihi haline gelen 1000’lik giyotin tipi bulaşık makinesi mutfakların gözdesi ve işçisi gibi hızlı yıkama yapıp işleri oldukça kolaylaştırmaktadır. 4 programa kadar yıkama yapıp durulama ve kurutma özelliklerine sahip çok yalı bulaşık tabak, bardak, tabildot için ise ekstra programı bulunuyor.

4: Kazan tencere Makinası: Catring gibi yemek firmaları tarafından tercih edilen yemek kazanları gibi tencerelerde dahil olmak üzere bu tür bulaşıkları kolayca yıkayıp kısa sürede durulayıp, kurulayıp hazır hale getiren makinalardır.

Öztiryakiler Ürünler ;

5: 2000’lik konveyörlü bulaşık yıkama makinesi. Günümüzde otel, büyük fabrika ve askeriye gibi alanlarda faaliyet gösteren konveyörlü bulaşık makinesi. Tabak, bardak, tabildot, çatal, Kaşık gibi bulaşıkları yıkamada kullanılan çok amaçlı saatte 100 sepet yıkama kapasitene sahiptir. Durulama özelliği ile her yıkamada suyunu değiştirebilen kurutabilen 24 saat hiç durmadan çalışma özellikli bu makinalar. 2 işçi ile devrim yaratmayı başarmış olup bir ilke imza atmıştır. Fiyatı cazip olmasa bile çalışma performansı ile senede gösterdiği çalışma oranı elektrik ve su konusunda çok kullanışlı hale gelmiştir. Öztiryakiler Bulaşık Makinesi Kullanım Alanları ve Çeşitleri ile ilgili detaylarla sizlere yardımcı olmaya çalıştık daha derin bilgiler için bizi arayınız. Öztiryakiler Servisi olarak sizlere destekler sunacağız