0532 321 56 77

Endüstriyel Mutfak Servisi

Tezgâh Tipi Buzdolabı ve Özellikleri

Tezgâh Tipi Buzdolabı ve Özellikleri

Tezgâh Tipi Buzdolabı ve Özellikleri

Endüstriyel mutfaklar; profesyonel hizmet sunan, müşteri sirkülasyonunun fazla olduğu işletmelerdir. Bu nedenle pek çok işi kısa süre içerisinde gerçekleştirebilecekleri ekipmanlara ihtiyaç duyarlar. Bu ekipmanlar arasında endüstriyel buzdolaplarını da sayabiliriz. Ancak bu ürünler de kendi içerisinde çeşitlere ayrılmaktadır. Bunların arasında ise tezgâh tipi buzdolabı modellerini sayabiliriz. Tezgâh tipi buzdolapları ve diğer endüstriyel mutfak ekipmanlarının tamiri ve bakımı için Empero endüstriyel servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Tezgâh tipi buzdolabı modelleri, endüstriyel mutfaklar için oldukça önemlidir. Özellikle tezgâhta çalışanların işini kolaylaştıran bu buzdolabı modeli, istenile ürünlere kolay bir şekilde ulaşılmasını sağlar. Peki, tezgâh tipi buzdolaplarının diğer özellikleri nelerdir?

Çekmeceli ya da Kapılı Tezgâh Tipi Buzdolapları

Tezgâh tipi buzdolabı modelleri isteğe bağlı olarak çekmeceli ya da kapılı olarak tercih edilebilirler. Bu seçenekler arasından hangisinin tercih edileceği tezgâhta yapılan işe bağlıdır. Bunun için tezgâhta kullanılan ürünlerin belirlenmesi ve bu yönde buzdolabı satın alınması gerekmektedir. Bu ürünlerin onarımı ve bakımı için Empero servisini tercih edebilir, kaliteli ve güvenilir hizmet almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

İşletmeler için satın alınabilecek tezgâh tipi buzdolabı modelleri arasında 1,2 ya da 3 kapılı modelleri bulunmaktadır. Bunun yanında 2 çekmeceden 9 çekmeceye kadar üretilebilen modelleri vardır. Bunlar göz önünde bulundurularak hangi özelliklere sahip bir buzdolabına ihtiyacınız varsa onu satın almanız çok daha doğru olacaktır.

Paslanmaz Çelik ile Gelen Dayanıklılık

Tezgâh tipi buzdolaplarının imalatında kullanılan malzeme genellikle paslanmaz çeliktir. Bu nedenle oldukça dayanıklı ve hijyenik ürünlerdir. Aslına bakılırsa tüm endüstriyel mutfak ürünlerinin bu tarz dayanıklı malzemelerden üretilmeleri gerekmektedir. Çünkü endüstriyel buzdolapları sürekli çalışan ürünlerdir. Aynı zamanda düzenli olarak bakımları yapılması gerekir. Aksi takdirde bozulabilirler ve çok daha yüklü masraflara neden olabilirler.

Tezgâh tipi buzdolaplarının bir diğer özelliği ise motorlarının gücü ve dayanıklılığıdır. Ancak her üründe olduğu gibi buzdolabı modellerinde de Çin malı motorlar kullanılabiliyor. Bunlar daha uygun fiyatlı olduğu için tercih edilebiliyor. Ancak güvenilir firmalardan satın almanız durumunda motor bakımından bir sıkıntı yaşamazsınız. Tezgâh tipi buzdolaplarının rutin bakımları ve arıza durumunda tamiri için Empero ile iletişime geçebilirsiniz.